Rzeszów - Piątek, 14.11.2025
Reklama

Budowa nowej stacji paliw w Rzeszowie na finiszu [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.07.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Przy al. Armii Krajowej, w pobliżu skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, powstaje nowa stacja paliw Orlen. Inwestycja jest na końcowym etapie realizacji. Otwarcie zaplanowano na przełomie lipca i sierpnia.

Stacja powstaje na działce o powierzchni około 27 arów. Do dyspozycji kierowców przewidziano sześć stanowisk, w tym trzy dystrybutory MPD, dystrybutor LPG oraz dystrybutor ON-TIR. Na terenie stacji znajdzie się również sklep o powierzchni 80 m kw., myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Nowa stacja będzie funkcjonować w formacie Stop Cafe 2.0, oferując klientom szeroki wybór dań i napojów. W ofercie znajdą się świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje gorące i zimne, w tym kawa, herbata oraz soki.

Reklama

Otwarcie stacji ma odbyć w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jak przekazał przedstawiciel zespołu prasowego Orlen S.A., "po zaplanowanych przeglądach i odbiorach obiektu oraz wydaniu odpowiednich pozwoleń, pełne uruchomienie przewidziane zostało na przełom 3 i 4 kwartału bieżącego roku".

Będzie to dziewiąta stacja Orlen w Rzeszowie. Koncern posiada już swoje punkty m.in. przy ulicach Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Motocyklista najechał na krawężnik i się przewrócił, trafił do szpitala

RZESZÓW. 28-latek kierujący motocyklem, podczas wyprzedzania, najechał na krawężnik i się przewrócił. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Nightskating. W sobotę ulicami Rzeszowa przejadą rolkarze

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Od nafty do leda”, a posiadacze najbardziej kreatywnych przebrań nawiązujących do motywu światła otrzymają atrakcyjne nagrody.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Zygmunta I Starego na ukończeniu

RZESZÓW. Prace zakończą się wcześniej niż zakładano. Na przebudowywanym odcinku ulicy ułożono ostatnią warstwę nowej nawierzchni.

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I będzie przebudowane

RZESZÓW. We wtorek nastąpiło przekazanie terenu wykonawcy robót. Powstanie tam m.in. sygnalizacja świetlna.

Rzeszów

Jak działa komunikacja miejska w Rzeszowie? Dni Otwarte ZTM

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, 16 września 2022 r. w godzinach 9:00 – 14:00 w siedzibie ZTM przy ul. Trembeckiego 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Punkt Informacji Oświatowej

RZESZÓW. Punkt działa przy ul. Gałęzowskiego 2. Powstał w ramach współpracy Urzędu Miasta Rzeszowa z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF.

Rzeszów

Dwie rzeszowskie szkoły zostaną rozbudowane

RZESZÓW. Budynek SP 13 zyska nowe skrzydło z halą sportową. Z kolei „elektronik” szykuje się do budowy nowego budynku.

Rzeszów

Trwa budowa pumptracka na Bulwarach. Będzie gotowy jesienią

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie Stadionu Miejskiego „Stal”.

Reklama