Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Czasowe utrudnienia dla wypoczywających na rzeszowskich Bulwarach. Wzdłuż brzegów Wisłoka przejdą kibice

Dodano: 22.07.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / Pixabay

RZESZÓW. W najbliższy piątek w Rzeszowie odbędzie się mecz Stali Rzeszów ze Śląskiem Wrocław. Kibice drużyny gości przejdą w asyście policji z dworca PKP na Stadion Miejski m.in. wzdłuż brzegów Wisłoka. Mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających nad rzeką.

W piątek, 25 lipca 2025 r. w ramach rozgrywek ligowych, na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie mecz piłki nożnej. Miejscowa Stal Rzeszów podejmie drużynę Śląska Wrocław. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:30.

W związku z meczem, do Rzeszowa może przyjechać specjalnym pociągiem nawet 1000 kibiców drużyny gości. Pociąg przyjedzie na dworzec główny około godz. 18:30. Stamtąd kibice w asyście policjantów przejdą na stadion przy ul. Hetmańskiej 69. Przemarsz odbędzie się wzdłuż brzeg Wisłoka.

„W trakcie przemarszu kibiców mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających na Rzeszowskich Bulwarach, a także w rejonie przyległym do Dworca PKP oraz stadionu” – mówi podkomisarz Magdalena Żuk z KMP w Rzeszowie.

Policjanci apelują o wyrozumiałość i polecenia wydawane przez funkcjonariuszy zabezpieczających przemarsz.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Strzały i wybuchy w Urzędzie Marszałkowskim

RZESZÓW. Na szczęście były to tylko ćwiczenia pod kryptonimem „Wrzesień 2022”.

Rzeszów

#RzeszowToMy - miasto uruchomiło specjalną aplikację dla mieszkańców

RZESZÓW. Aplikacja ma poprawić kontakt mieszkańców z urzędnikami i włączyć ich do zarządzania miastem.

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaje nowa droga

RZESZÓW. Trwa budowa ul. Parkowej na osiedlu Miłocin. Dobiegają końca roboty związane z budową kanalizacji deszczowej, trwają prace m.in. przy przygotowaniu konstrukcji drogi. Koszt tego zadania to ponad 5,2 mln zł.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023. Głosowanie rozpoczęte

RZESZÓW. 5 września rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Do głosowania dopuszczonych zostało 107 projektów.

Rzeszów

Otwarto nową szkołę i przedszkole w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej szkoły w Rzeszowie. Powstała przy ulicy Kwiatkowskiego i będzie kształcić uczniów przedszkola oraz podstawówki.

Rzeszów

Już wkrótce na Podkarpacie trafi maszyna do drążenia tunelu na S19

RZESZÓW. Rozpoczyna się wielka operacja logistyczna związana z budową 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica.

Rzeszów

W piątek zawieszona część kursów autobusów MPK

RZESZÓW. W związku z uroczystościami pogrzebowymi śp. Prezydenta Tadeusza Ferenca , Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o zawieszeniu w piątek, 2 września części kursów.

Reklama