Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Czasowe utrudnienia dla wypoczywających na rzeszowskich Bulwarach. Wzdłuż brzegów Wisłoka przejdą kibice

Dodano: 22.07.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / Pixabay

RZESZÓW. W najbliższy piątek w Rzeszowie odbędzie się mecz Stali Rzeszów ze Śląskiem Wrocław. Kibice drużyny gości przejdą w asyście policji z dworca PKP na Stadion Miejski m.in. wzdłuż brzegów Wisłoka. Mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających nad rzeką.

W piątek, 25 lipca 2025 r. w ramach rozgrywek ligowych, na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie mecz piłki nożnej. Miejscowa Stal Rzeszów podejmie drużynę Śląska Wrocław. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:30.

W związku z meczem, do Rzeszowa może przyjechać specjalnym pociągiem nawet 1000 kibiców drużyny gości. Pociąg przyjedzie na dworzec główny około godz. 18:30. Stamtąd kibice w asyście policjantów przejdą na stadion przy ul. Hetmańskiej 69. Przemarsz odbędzie się wzdłuż brzeg Wisłoka.

„W trakcie przemarszu kibiców mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających na Rzeszowskich Bulwarach, a także w rejonie przyległym do Dworca PKP oraz stadionu” – mówi podkomisarz Magdalena Żuk z KMP w Rzeszowie.

Policjanci apelują o wyrozumiałość i polecenia wydawane przez funkcjonariuszy zabezpieczających przemarsz.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bieżnia tartanowa na Bulwarach będzie przedłużona

RZESZÓW. Dokumentacja projektowa bieżni będzie najprawdopodobniej gotowa w przyszłym roku.

Rzeszów

Linia „Eko” do Jasionki będzie kursować 6 i 7 grudnia

RZESZÓW.  6 i 7 grudnia na ulicach miasta pojawi się nowa linia komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Nowy sprzęt do diagnostyki i terapii udarów mózgu oraz 25 mln zł na inwestycje dla KSW nr 2

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie wzbogacił się o sprzęt do nowoczesnych metod diagnostyki i terapii udarów mózgu. 

Rzeszów

Miasto Rzeszów dołączy do „protestu śmieciarek”

RZESZÓW.  Stolica innowacji przyłączy się do „protestu śmieciarek”, który odbędzie się 9 grudnia.

Rzeszów

Dwa wypadki na ulicach Rzeszowa. 6 osób rannych i ucieczka z miejsca wypadku

RZESZÓW. Do obu wypadków doszło w niedziele w godzinach porannych.

Rzeszów

Przetarg na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego rozpocznie się w grudniu?

RZESZÓW. Porozumienie ws. Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego zostało podpisane we wrześniu br.

Rzeszów

Dwie osoby w szpitalu po wybuchu gazu w domu jednorodzinnym

RZESZÓW. Do szpitala trafiła 60-latka wraz z 12-letnim chłopcem.

Rzeszów

W pięciu rzeszowskich żłobkach znajdziemy magiczny dywan

RZESZÓW. Magiczny dywan obecny jest już w ponad stu podkarpackich szkołach i przedszkolach.

Reklama