Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

Czasowe utrudnienia dla wypoczywających na rzeszowskich Bulwarach. Wzdłuż brzegów Wisłoka przejdą kibice

Dodano: 22.07.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / Pixabay
fot. Archiwum RESinet.pl / Pixabay

RZESZÓW. W najbliższy piątek w Rzeszowie odbędzie się mecz Stali Rzeszów ze Śląskiem Wrocław. Kibice drużyny gości przejdą w asyście policji z dworca PKP na Stadion Miejski m.in. wzdłuż brzegów Wisłoka. Mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających nad rzeką.

W piątek, 25 lipca 2025 r. w ramach rozgrywek ligowych, na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie mecz piłki nożnej. Miejscowa Stal Rzeszów podejmie drużynę Śląska Wrocław. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:30.

W związku z meczem, do Rzeszowa może przyjechać specjalnym pociągiem nawet 1000 kibiców drużyny gości. Pociąg przyjedzie na dworzec główny około godz. 18:30. Stamtąd kibice w asyście policjantów przejdą na stadion przy ul. Hetmańskiej 69. Przemarsz odbędzie się wzdłuż brzeg Wisłoka.

„W trakcie przemarszu kibiców mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających na Rzeszowskich Bulwarach, a także w rejonie przyległym do Dworca PKP oraz stadionu” – mówi podkomisarz Magdalena Żuk z KMP w Rzeszowie.

Policjanci apelują o wyrozumiałość i polecenia wydawane przez funkcjonariuszy zabezpieczających przemarsz.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Połączenie al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą coraz bliżej realizacji

RZESZÓW. Projekt połączenia al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą jest już prawie gotowy.

Rzeszów

Policjanci sprawdzali miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych

RZESZÓW, PODKARPACIE. Kolejna edycja działań zaplanowana jest na wrzesień.

Rzeszów

Odpowiedź marszałka kluczem do rozpoczęcia budowy połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską

RZESZÓW. Trwa projektowanie połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską.

Rzeszów

21-krotny uczestnik imprezy zwycięża 28. Rajd Rzeszowski

RZESZÓW. Zwycięzcą 28. Rajdu Rzeszowskiego został Grzegorz Grzyb pilotowany przez Roberta Hundlę.

Rzeszów

27 wiat przystankowych do wymiany. Kolejnych 29 zatok wymaga przebudowy

RZESZÓW. Prace mają się zakończyć do 30 listopada 2020 roku.

Rzeszów

ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie. W Rzeszowskim oddziale prawa do zasiłku pozbawiono 299 osób

RZESZÓW. Łącznie, kwota obniżonych i cofniętych świadczeń chorobowych od stycznia do końca czerwca tego roku, wyniosła 104,2 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

Jaki kierunek na WSPiA cieszył się największą popularnością?

RZESZÓW. II tura rekrutacji potrwa od 8 sierpnia do 28 września 2019 r.

Rzeszów

Na lotnisku w Jasionce 57-letnia Syryjka, która przyleciała z Grecji, udawała Bułgarkę. Chciała dotrzeć do Niemiec

RZESZÓW. Zdarzenie miało miejsce 7 sierpnia na terenie terminala portu lotniczego Rzeszów - Jasionka.

Reklama