Rzeszów - Sobota, 20.06.2026
Reklama

Czołowe zderzenie w Medyni Głogowskiej. Nie żyje 54-latek

Dodano: 15.07.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
MEDYNIA GŁOGOWSKA. Nie udało się uratować życia kierującego daewoo matizem. Jego samochód w niedziele rano zderzył się z peugeotem. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 881 w Medyni Głogowskiej, w powiecie łańcuckim. Do szpitala przewieziono 4 rannych.

Wczoraj rano, policjanci z Łańcuta zostali wezwani do wypadku drogowego. Doszło do niego około godz. 8.20 na drodze wojewódzkiej nr 881 w Medyni Głogowskiej.

Wstępnie ustalono, że 21-latek kierujący peugeotem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w jadącego z naprzeciwka daewoo matiza.

Życia 54-letniego kierowcy matiza nie udało się uratować, zmarł pomimo reanimacji. Do szpitala trafiła cztery osoby jadące peugeotem. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakończono budowę nowego boiska na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Trawiaste, ogólnodostępne boisko powstało przy ul. Stadionowej w Rzeszowie.

Rzeszów

Ruszają Igrzyska Europejskie 2023. Rzeszów będzie gościł skoczków do wody

RZESZÓW. W czwartek 22 czerwca na pływalni przy ul. Matuszczaka rozpoczną się zmagania uczestników tegorocznych Igrzysk Europejskich. Rzeszowski obiekt będzie gościł skoczków do wody.

Rzeszów

"Atrakcje na wakacje" w Rzeszowie. Aż 350 wydarzeń w sezonie letnim

RZESZÓW. Poznaliśmy szczegóły wakacyjnej oferty wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i sportowych w Rzeszowie w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”. W tym roku przygotowano aż 350 propozycji dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Zderzenie czterech samochodów w centrum Rzeszowa. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Sprawczyni wypadku była pijana, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Połączenie ulic Warszawskiej i Krakowskiej. Ruszył przetarg na opracowanie PFU

RZESZÓW. Otwarcie ofert zostało zaplanowane na 17 lipca. Latem tego roku wykonawca ma zostać wybrany.

Rzeszów

ZTM wymienia biletomaty w 20 autobusach

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie rozpoczął wymianę czytników w kilkudziesięciu biletomatach znajdujących się w autobusach.

Rzeszów

Miasto przyznało stypendia najzdolniejszym młodym artystom

RZESZÓW. 48 młodych artystów otrzymało stypendia Prezydenta Miasta Rzeszowa w zakresie twórczości artystycznej. Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej gali w Teatrze Maska.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. W czwartek, 22 czerwca 2023 r., odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

Reklama