Rzeszów - Piątek, 18.07.2025
Reklama

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej zostało odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Organizatorzy Europejskiego Forum Rolniczego wydali oświadczenie.
 
„W związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, w trosce o bezpieczeństwo uczestników podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce k. Rzeszowa planowanej na 20-21 marca 2020 roku.” – czytamy w komunikacie nadesłanym przez organizatora.
 
Zgodnie z zapowiedzią, wydarzenie ma się odbyć w nowym terminie, po ustaniu zagrożenia epidemią koronawirusa w Polsce.
Reklama
Europejskie Forum Rolnicze to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej, organizowane co roku w marcu w Jasionce k. Rzeszowa przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Forum to dwa dni dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskim oraz europejskim rolnictwem. To również miejsce, gdzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej. Wydarzenie co roku gromadzi blisko 3000 uczestników – rolników, producentów rolnych, przedstawi­cieli organizacji branżowych i delegacji zagranicznych oraz firm z sektora rolno-spożywczego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Porozumienie ws. przekazania Zamku Lubomirskich dla miasta zostanie podpisane w lutym?

RZESZÓW. Wiceminister sprawiedliwości ogłosił, że umowa, mówiąca o przekazaniu dla miasta Zamku Lubomirskich, zostanie podpisana do końca lutego.

Rzeszów

Zmiany w ekipie Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Z ekipą z Rzeszowa żegna się Piotr Gruszka, pierwszy szkoleniowiec drużyny.

Rzeszów

Defibrylatory AED znalazły się w rzeszowskiej przestrzeni miejskiej

RZESZÓW. Defibrylator AED znajdziemy na przystanku autobusowym MPK Piłsudskiego 03 oraz w autobusie komunikacji miejskiej o numerze taborowym 100.

Rzeszów

"Czarny Bez" z Rzeszowa powalczy o tytuł Europejskiego Drzewa Roku 2020

RZESZÓW. Z tej okazji do Rzeszowa przyjedzie Rob McBride – miłośnik drzew, reporter BBC i ambasador Konkursu Europejskie Drzewo Roku.

Rzeszów

Na prywatnej posesji w Rzeszowie ujawniono krajankę tytoniową o wartość 63 tys. zł

RZESZÓW.  Pomieszczeniach budynku strażnicy graniczni ujawnili 8 worków wypełnionych nielegalną krajanką tytoniową.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy dwóch linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Nowe rozkłady obowiązywać będą od 3 lutego 2020 r. 

Rzeszów

Piesi potrąceni na pasach. Wszyscy trafili do szpitala

RZESZÓW. Potrącenia miały miejsce na ul. Warszawskiej, ul. Leszka Czarnego oraz na ul. Lwowskiej. 

Reklama