Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Festiwal Roślin wraca z jeszcze większym wyborem i nowymi gatunkami

Dodano: 24.10.2025 r. / Redakcja

Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl
Festiwal Roślin w 2024 roku - fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Największe roślinne wydarzenie w Polsce wraca po letniej przerwie z jeszcze większym wyborem, nowymi gatunkami i wyjątkową atmosferą. Jesienna edycja Festiwalu Roślin odbędzie się w ten weekend w hali Podpromie.

Każda edycja to coraz bogatsza oferta – od roślin domowych i ogrodowych po rzadkie kolekcjonerskie okazy. Na miejscu znajdziesz też modne doniczki, jakościowe podłoża, ekologiczne nawozy i akcesoria dla miłośników zieleni.

Nowości: więcej gatunków, rozmiarów i kolorów niż dotąd, unikalne okazy w atrakcyjnych cenach, nowe wzory doniczek, książki i inspirujące dodatki.

Ceny roślin rozpoczynają się już od 5 zł. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że jakoś oferowanych produktów jest lepsza niż w marketach.

Festiwal Roślin odbędzie się w dniach 25 – 26 października 2025 roku w hali Podpromie. W pierwszym dniu otwarte będzie od godz. 8:00 do godz. 20:00, natomiast w drugim dniu od godz. 10:00 do 18:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła sprzedaż biletów semestralnych dla uczniów

RZESZÓW. Na wszystkie linie komunikacji miejskiej (na całą sieć) bilet kupimy w cenie 209 zł.

Rzeszów

W Rzeszowie padła główna wygrana w Ekstra Pensji

​RZESZÓW. Wylosowane przez zwycięzcę liczby w Ekstra Pensji to 8, 11, 12, 16, 23 oraz 2.

Rzeszów

25 stycznia otworzą przejście podziemne na Dworcu PKP

RZESZÓW. Trwa remont stacji Rzeszów Główny.

Rzeszów

Wizyta w G2A, trening z Martą Niewczas i kolacja z posłem wśród rzeszowskich aukcji WOŚP

RZESZÓW. Trwają aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Rzeszów

Ranking najlepszych szkół średnich w Polsce. Które placówki z Rzeszowa znalazły się w zestawieniu?

RZESZÓW.  Najwyższą lokatę spośród wszystkich rzeszowskich szkół otrzymało Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek.

Rzeszów

Rzeszów z najtańszym OC wśród miast wojewódzkich

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa płacili za ubezpieczenie o 10,9% mniej niż wynosiła średnia cena w kraju.

Reklama