Rzeszów - Piątek, 06.06.2025
Reklama

Game Over Cycles otwiera nowy sezon. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji

Dodano: /

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Producent motocykli typu custom, firma Game Over Cycles już w najbliższy weekend rozpoczyna nowy sezon. Z tej okazji przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędą się dni otwarte salonów Harley-Davidson oraz Yamaha. Organizatorzy przygotowali również sporo atrakcji, nie tylko dla motocyklistów.

W piątek i sobotę (25 i 26 kwietnia) w siedzibie Game Over Cycles dostępne będą m.in. foodtrucki, napoje, a także konkursy z nagrodami. Salony Harley-Davidson Rzeszów oraz Yamaha Rzeszów zaoferują specjalne promocje na odzież oraz jazdy testowe. Odbędzie się również prezentacja kasków motocyklowych wraz z możliwością ich przetestowania.

W sobotni wieczór w salnie Harley-Davidson Rzeszów zaplanowano wydarzenie pn. Happy Hours. Będzie to poczęstunek, drinki przygotowane przez barmana z restauracji Lord Jack Rzeszów oraz muzyka na żywo w wykonaniu zespołu De Selfmades.

Poniżej szczegółowy plan wydarzeń:

Reklama

25 kwietnia (piątek) 10:00-18:00

- Wyprzedaż odzieży GOCwear i Harley-Davidson Rzeszów
- Foodtruck Mat's Food oraz piwa z Browar & Restauracja Zakarczmie

26 kwietnia (sobota) 10:00-18:00

- Kontynuacja wyprzedaży odzieży oraz inne promocje
- Prezentacja kasków Schuberth (w salonie Yamaha Rzeszów) oraz możliwość ich przetestowania
- Jazdy demo
- Konkursy z nagrodami

26 kwietnia (sobota) 18:00-21:00

- Happy Hours w salonie Harley-Davidson Rzeszów
Poczęstunek, drinki przygotowane przez barmana z Lord Jack Rzeszów oraz muzyka na żywo - zespół De Selfmades.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kot w rurze ciepłowniczej. Trwa akcja ratunkowa

RZESZÓW. Od ponad tygodnia trwają działania mające na celu uwolnić kota, który utknął w rurze przy ul. Ciepłowniczej. Wiadomo już, gdzie dokładnie się znajduje.

Rzeszów

Kwesta na rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie i Caritas Diecezji Rzeszowskiej przeprowadzą kwestę na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach.

Rzeszów

Akcja szczepień przy cmentarzu Wilkowyja

RZESZÓW. W najbliższy weekend przy cmentarzu Wilkowyja odbędzie się akcja szczepień przeciwko koronawirusowi.

Rzeszów

Zmiana organizacji ruchu przy rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. Od 29 października do 2 listopada, w ramach policyjnej akcji "Znicz 2021", na drogach pojawi się więcej policjantów. 

Rzeszów

Rzeszów będzie miał ponad 800 nowych drzew

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku Zarząd Zieleni Miejskiej posadzi na terenie Rzeszowa ponad 800 drzew. Miejsca mają wybrać mieszkańcy. Odbędzie się też Rzeszowskie Forum Zieleni.

Rzeszów

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

RZESZÓW. W wyniku interwencji rzeszowskich policjantów przed dokonaniem samobójstwa uratowany został młody mężczyzna.

Rzeszów

W grudniu otwarcie ŚDS "Niezapominajka". To pierwszy taki ośrodek w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta uchwalono powołanie Środowiskowego Domu Samopomocy „Niezapominajka”.

Rzeszów

Zbliża się szósta edycja Kongresu 590

​RZESZÓW. Szósta edycja Kongresu 590 zagości na Podkarpaciu. W planach wręczenie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz debaty eksperckie.

Reklama