Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Harley On Tour 2024 w Rzeszowie. Dwudniowa impreza dla miłośników dwóch kółek

Dodano: 13.09.2024 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 14 i 15 września, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2024.

Dwudniowe wydarzenie jest organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Harley on Tour to cykl imprez podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. W ramach Harley On Tour 2024 pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona ponad 20 maszynami H-D z bieżącego rocznika.

Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji online pod linkiem: https://shorturl.at/QQWOX

To już szósta edycja tej imprezy organizowana przez GOC Harley-Davidson Rzeszów. W poprzednich latach podczas każdego weekendu Harley On Tour w Rzeszowie odbywało się kilkaset jazd próbnych. 

W tym roku chętni będą mieli do wyboru aż 20 maszyn Harley-Davidson do testów – prawie pełną gamę modeli na rok 2024. Poza zupełnie nowymi motocyklami, jak Street Glide, dostępne będą modele: Nightster Special, Sportster S, Low Rider ST, Low Rider S, Breakout, Fat Boy, Fat Bob, Street Bob, Sport Glide, Heritage Classic, Ultra Limited oraz Road King Special.

Reklama

„Firmowa ciężarówka z motocyklami jest już pod naszym salonem. Rzeszowski Harley On Tour to przedostatnia edycja tej imprezy w Polsce, tak więc jest to wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z najnowszymi modelami legendarnej marki i wspaniale spędzić czas” – zapowiada Karol Nawłoka z salonu Harley-Davidson Rzeszów.

Harley on Tour odbędzie się w dniach 14-15.09.2024 w godz. 10:00 - 18:00 w salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z Półmaratonem Rzeszowskim

RZESZÓW. Trasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz Bulwarami nad Wisłokiem. Niektóre drogi zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Rzeszów

Ruszyła budowa ponad 10-kilometrowego odcinka S19 Rzeszów Południe - Babica

RZESZÓW. W ramach inwestycji wybudowany zostanie tunel o długości ok. 2,2 km.

Rzeszów

W Rzeszowie zamontowano kolejne budki dla jerzyków

RZESZÓW. Ponad 130 kolejnych budek dla jerzyków pojawiło się na ścianach budynków administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. Licząc z tymi powieszonymi jesienią ubiegłego roku, jest ich już łącznie 157.

Rzeszów

W najbliższą sobotę otwarte punkty paszportowe

PODKARPACIE. W związku z dużym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, w najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2022 r. czynne będą Oddziały Paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu.

Rzeszów

Jechał całą szerokością jezdni. Był tak pijany, że wynik przekroczył skalę alkomatu

RZESZÓW. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził samochód mając blisko 4,5 promila alkoholu w organizmie. 

Rzeszów

Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Miastem Rzeszów a Doliną Lotniczą

RZESZÓW. Jest to kontynuacja umów nawiązywanych w poprzednich latach.

Rzeszów

Doświetlono przejście dla pieszych na al. Cieplińskiego

RZESZÓW. Poprawiono bezpieczeństwo pieszych na al. Cieplińskiego.

Rzeszów

ZTM wstrzymuje wdrożenie II etapu przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Na razie nie będzie kolejnych przystanków „na żądanie”. ZTM wstrzymał ich wdrożenie.

Reklama