Rzeszów - Środa, 28.05.2025
Reklama

Jak Asseco Resovia Rzeszów zakończy rok?

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW.  Piątkowy mecz Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Eneą Czarnymi Radom będzie ostatnim ligowym spotkaniem rzeszowian w tym roku.

Rzeszowianie, którzy bardzo źle zaczęli obecny sezon, w tabeli PlusLigi plasują się na 9. miejscu. „Oczko” wyżej są radomianie, którzy mają trzy punkty więcej i w tym momencie zamykają listę drużyn, które kwalifikowałyby się do fazy play-off. Wygrana 3:0  pozwoli Resovii wspiąć się o pozycję wyżej w tabeli.

Rzeszowianie co prawda rozegrali bardzo dobry mecz z Aluron Virtu CMC Zawiercie, ale wcześniej grali w kratkę. Radomianie z kolei przegrali z PGE Skrą Bełchatów u siebie, ale pokazali się z niezłej strony.

„Myślę, że ci co nas skreślili, jeszcze się zdziwią” – mówił po ostatnim spotkaniu atakujący Asseco Resovii Rzeszów Zbigniew Bartman.

Początek spotkania o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport. W trakcie meczu prowadzona będzie też zbiórka pieniędzy na rewitalizację grobowca byłego siatkarza Resovii, Wiesława Radomskiego.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tadeusz Ferenc odebrał tytuł Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Otrzymał go z rąk Konrada Fijołka, podczas uroczystości 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa

Rzeszów

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy w Tyczynie

TYCZYN. Ponad 2 promile miał 53-letni kierowca opla, którego w Tyczynie ujęli świadkowie. Okazało się, że mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i poszukiwany jest do odbycia kary.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nowy symulator spawalniczy oparty na technologii VR

RZESZÓW. W Laboratorium Spawalnictwa Katedry Odlewnictwa i Spawalnictwa na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa zostało uruchomione nowe stanowisko do realizacji zajęć dydaktycznych wyposażone w symulator spawalniczy. 

Rzeszów

Wypadek w Krasnem. Zderzyły się dwa peugeoty

RZESZÓW. Po godz. 11:00 na DK 94 w Krasnem zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich był pijany. 

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaną tereny rekreacyjne

RZESZÓW. Miasto zakupiło działki o powierzchni 54 arów na osiedlu Miłocin – Św. Huberta. Teren, którym interesowała się firma deweloperska zostanie w całości przeznaczony na cele rekreacyjne.

Rzeszów

Tragedia w Trzebosi. 35-letnia kobieta zatruła się czadem

RZESZÓW. 35-letnia kobieta jest kolejną ofiarą tlenku węgla w regionie. Od początku sezonu grzewczego na Podkarpaciu, na sutek zatrucia czadem zmarło 3 osoby.

Rzeszów

Rewitalizacja parku na osiedlu Zalesie

RZESZÓW. Blisko 3-hektarowy park przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie, doczeka się w końcu odnowy. 

Rzeszów

Inwestycja drogowa na osiedlu Drabinianka

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę dokumentacji projektowej dla rozbudowy ul. Jachowicza oraz budowy nowej drogi, która połączy ją z ul. Kwiatkowskiego.

Reklama