Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Kolejna akcja szczepień w Urzędzie Wojewódzkim

Dodano: 05.11.2021 r.

fot. PUW w Rzeszowie
fot. PUW w Rzeszowie
RZESZÓW. W najbliższy weekend Podkarpacki Urząd Wojewódzki we współpracy z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim nr 2 przeprowadzi na terenie urzędu akcję szczepień przeciw COVID-19.

Akcja szczepień odbędzie się w sobotę i niedzielę (6-7 listopada) na terenie UW przy ul. Grunwaldzkiej 15. Na chętnych będzie czekać dwóch lekarzy kwalifikujących oraz dwie osoby szczepiące. Z medykami pracować będzie także osoba, która odpowie na wszelkie pytania dotyczące szczepionek przeciw koronawirusowi.

Akcja skierowana jest do każdej osoby zainteresowanej szczepieniem, w tym także dawką przypominającą, posiadającą aktywne e-skierowanie. Do wyboru będą dwa rodzaje szczepionek: Johnson & Johnson lub Pfizer.

Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się na wizytę. Punkty będą dostępne w sobotę od 9 do 14 oraz w niedzielę od 10 do 16.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pijany 17-latek, bez prawa jazdy, pędził 127 km/h przez ul. Witosa. Wiózł pijanego ojca

RZESZÓW. Wcześniej, na stacji benzynowej w Stobiernej zatankował paliwo i uciekł.

Rzeszów

Rozbudowa S19 Sokołów Młp. Północ - Jasionka. Wybrano wykonawcę dokumentacji

RZESZÓW. Blisko 3 mln zł będzie kosztować opracowanie dokumentacji na rozbudowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Młp. Północ – węzeł Jasionka. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Mosty Katowice.

Rzeszów

16 kwietnia zamkną ulicę Herbową

RZESZÓW. We wtorek, 16 kwietnia 2019 r. od godz. 8:00 do godz. 20:00 nieczynna będzie ulica Herbowa. Zamknięcie nastąpi w rejonie skrzyżowania ww. ulicy z ul. Tarnopolską.

Rzeszów

Zmiany w systemie zbiórki elektrośmieci w Rzeszowie [HARMONOGRAM 2019]

RZESZÓW. W dotychczasowym systemie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nastąpiły zmiany. Sprawdźcie harmonogram zbiórek na 2019 rok.

Rzeszów

Próbował ukraść samochód, wyciągając z niego kierowcę

RZESZÓW. 37-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie za usiłowanie rozboju.

Rzeszów

W piątek pierwszy w tym roku nocny przejazd rolkarzy ulicami Rzeszowa

RZESZÓW. O ile warunki pogodowe pozwolą, w najbliższy piątek, wieczorem na ulicach Rzeszowa ponownie zawitają rolkarze. Tematem najbliższego Nightskatingu będą dresy.

Rzeszów

Obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W środę, 10 kwietnia przed pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej na placu przy Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się uroczystość upamiętniająca 9. Rocznicę katastrofy w Smoleńsku.

Reklama