Kolizja na rondzie przy al. Wyzwolenia. Sprawca był pijany
Dodano: 08.12.2022 r.
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Wczoraj rano na rondzie przy al. Wyzwolenia doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. Okazało się, że 22 letni sprawca miał blisko 2 promile. Na szczęście nikt nie został ranny.
Do zdarzenia doszło około godz. 6.30. Jak ustalili policjanci, 22-letni kierowca audi, na rondzie przy al. Wyzwolenia, podczas zmiany pasa ruchu nie zachował należytej ostrożności i zderzył się z dacią, którą kierował 56-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł żadnych obrażeń.
Jak się okazało, 22-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Po wykonaniu niezbędnych czynności, młody mężczyzna został przekazany pod opiekę wskazanej osoby, a jego samochód został odholowany na parking.
Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, 22-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
RZESZÓW. Latem tego roku gotowy będzie kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie. Powstanie na osiedlu Baranówka. Znajdą się w nim m.in. hamaki, leżaki, ławki oraz dużo zieleni.
RZESZÓW. Od 1 kwietnia 2022 r. każdy mieszkaniec Rzeszowa, który rozlicza się z podatków w naszym mieście, może zgłosić się do udziału w loterii podatkowej „Rzeszów to My”. Do wygrania będzie samochód...
RZESZÓW. W niedzielę 10 kwietnia 2022 r. odbędzie się 15. edycja PKO Półmaratonu Rzeszowskiego. Do udziału w imprezie zgłosiło się już blisko tysiąc osób. Zapisy cały czas trwają.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz