Rzeszów - Niedziela, 10.05.2026
Reklama

Kompletnie pijana kobieta wjechała w bariery na parkingu B1 w Rzeszowie

Dodano: 06.03.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 40-letnią kobietę, która Hondą Civic wjechała w bariery energochłonne na terenie parkingu przy hipermarkecie B1 w Rzeszowie. Okazało się, że kierująca miała ponad 3,6 promila.

Wczoraj przed godz. 18:00 dyżurny komendy miejskiej policji w Rzeszowie otrzymał zgłoszenie o tym, że kobieta – najprawdopodobniej nietrzeźwa – wjechała w ogrodzenie na terenie parkingu hipermarketu przy ul. Witosa.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 40-latka kierująca Hondą, uderzyła w bariery energochłonne. Okazało się, że była pijana. Miała ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń.

40-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy. Kobieta usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a także wysokie kary finansowe i przepadek pojazdu.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Fotorelacja z 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Zobaczcie, co działo się na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Kolejne autobusy elektryczne wkrótce wyjadą na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Komunikacja miejska w Rzeszowie wzbogaci się o 6 nowych autobusów elektrycznych Solaris.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 30 stycznia zamknięty fragment DK9 w Rudnej Małej

Utrudnienia wystąpią w związku z pracami prowadzonymi przez PKP PLK.

Rzeszów

31. Finał WOŚP już w niedzielę. Zobacz, co będzie działo się w Rzeszowie

RZESZÓW. Na rzeszowskim Rynku przygotowano wiele atrakcji, w tym m.in. koncerty, korowód wolontariuszy, animacje dla dzieci i oczywiście Światełko do Nieba.

Rzeszów

Nowa hala sportowa w centrum Rzeszowa ma już zadaszenie

RZESZÓW. Na budowie nowej hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 na ul. Towarnickiego w Rzeszowie trwa montaż dachu.

Rzeszów

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

RZESZÓW. 1,4 promila alkoholu w organizmie miał 43-latek, który wczoraj wieczorem w Trzcianie chciał uniknąć kontroli i próbował uciec przed Policją.

Rzeszów

Jaki los czeka rezerwat "Lisia Góra"? Dyskusja w Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. W najbliższą środę w Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się wykład i dyskusja o dalszym losie rezerwatu “Lisia Góra”. Prelegentem będzie dr hab. Andrzej Bobiec, prof. UR.

Rzeszów

Ponad 1,6 mln zł na pomoc osobom bezdomnym w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta otrzymało dwie dotacje na pomoc osobom w kryzysie bezdomności. Kwota przeznaczona na ten cel to łącznie ponad 1,6 mln zł.

Reklama