Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Nowe osoby zakażone koronawirusem to: starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego (w ścisłej kwarantannie), mężczyzna w sile wieku z powiatu przeworskiego (hospitalizowany), mężczyzna w sile wieku z powiatu niżańskiego (hospitalizowany) oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego (hospitalizowany).

Dziś rano informowaliśmy również o dwóch zgonach. W szpitalu w Łańcucie zmarła 32-letnia kobieta i 80-letni mężczyzna. kobieta lat 32 i mężczyzna lat 80. Obydwoje mieli choroby współistniejące.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6539 osób, a 10616  poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 72 osób. W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano do tej pory 2022 testów.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 80 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

13 października obchodzimy XIX Dzień Papieski. Plan obchodów w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. 

Rzeszów

Przy ul. Jagiellońskiej zraniono dwie osoby nożem. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem o godz. 20.40 na ul. Jagiellońskiej.

Rzeszów

Kongres 590. List intencyjny ws. drugiej linii technologicznej w rzeszowskiej spalarni śmieci

RZESZÓW. Planowany projekt zwiększy wydajność rzeszowskiej spalarni ze 100 tys. do 180 tys. ton rocznie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Rzeszów

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października.

Rzeszów

„Nóż komandosa” dla policjanta z Rzeszowa

RZESZÓW. W zawodach, które odbyły się 5 października br. wzięło udział kilkuset mundurowych z różnych formacji z całego kraju oraz z zagranicy.

Rzeszów

Jesienna obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto opublikowało harmonogram jesiennej obwoźnej zbiórki odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych organizowanej wspólnie z MPGK-Rzeszów Sp. Z o.o.  

Reklama