Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Kradł rowery na terenie Rzeszowa. Jest już w rękach policji

Dodano: 31.01.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 18-letni mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany w sprawie kradzieży kilku rowerów. Młody mężczyzna przyznał się do winy. Usłyszał już pierwsze zarzuty.

W ostatnich tygodniach, na terenie Rzeszowa doszło do kilku kradzieży rowerów. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Na podstawie zebranych informacji, udało im się ustalić i zatrzymać podejrzanego. To 18-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W trakcie zatrzymania, młody mężczyzna od razu przyznał się do kradzieży pięciu rowerów. Jak oświadczył, cztery z nich sprzedał przygodnie napotkanym osobom. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczał na bieżące potrzeby i wydatki.

Piąty rower znaleziono w piwnicy przynależącej do mieszkania 18-latka. On również miał pochodzić z przestępstwa, jednak policja nie odnotowała jego kradzieży. Trwa ustalanie właściciela jednośladu.

Funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście, zajęli się zebraniem materiału dowodowego. Zweryfikowali zgłoszone policjantom przypadki kradzieży i na tej podstawie przedstawili 18-latkowi zarzut kradzieży 4 rowerów wartości blisko 5 tysięcy złotych.

Policjanci zbierają kolejne dowody, które umożliwią przedstawienie podejrzanemu dalszych zarzutów.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy hali Podpromie uruchomiono stały punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Kontrole prowadzone są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 6.00 do 9.00.

Rzeszów

Odlotowy Dzień Dziecka w Plazie

RZESZÓW. Podczas imprezy będzie można poczuć się jak pilot samolotu F-35 lub szybowca, wziąć udział w grze logicznej oraz pokazach naukowych „Oszukać zmysły”. To wszystko już od 1 do 3 czerwca 2023...

Rzeszów

Przy SP 10 powstanie miasteczko ruchu drogowego

RZESZÓW. W czasie tegorocznych wakacji na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 ma powstać miasteczko ruchu drogowego. Przetarg na jego budowę został już ogłoszony.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku bodowy drogi łączącej ul. Warszawską z ul. Krakowską

RZESZÓW. Rzeszowscy radni zgodzili się na zawarcie porozumienia z władzami województwa dotyczącego budowy drogi, która połączy ul. Warszawską z ul. Krakowską. Dokument zostanie podpisany w najbliższym czasie.

Rzeszów

Przy SP nr 1 w centrum Rzeszowa otwarto nowy plac zabaw

RZESZÓW. Plac będzie służył przedszkolakom, uczniom, a także dzieciom z osiedla Śródmieście.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pięć nowych wiat rowerowych

RZESZÓW. Wiaty mają być gotowe do końca listopada br. 

Rzeszów

Od czerwca wracają kursy linii nr 5

RZESZÓW. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od czerwca wrócą kursy linii nr 5. Wycofana natomiast zostanie linia nr 48.

Rzeszów

Wiosenne malowanie rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Do czerwca odnowione zostanie oznakowanie poziome na rzeszowskich ulicach. Prace będą prowadzone głównie wieczorami i nocami. Koszt inwestycji to ponad 1,5 mln zł.

Reklama