Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

KS Korona Rzeszów otrzymał wsparcie od rzeszowskiej elektrociepłowni

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. We wrześniu podpisana został umowa sponsoringowa pomiędzy rzeszowska elektrociepłownią a Klubem Sportowym Korona Rzeszów. Dzięki finansowemu wsparciu, dzieci i młodzież  z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody oraz turnieje sportowe.
 
Klub sportowy Korona Rzeszów organizuje zajęcia sportowe, treningi oraz zawody sportowe dla dzieci i młodzieży z osiedla Załęże. Zajęcia prowadzi kadra trenerów i instruktorów. Działalność klubu zrzesza i aktywizuje dzieci oraz młodzież uprawiające piłkę nożną, zachęcając je do rozwijania sportowej pasji.
 
Rzeszowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła kolejny już raz udzieliła wsparcia finansowego dla zaprzyjaźnionego klubu. Dzięki temu, zorganizowano turniej  piłki nożnej  dla dzieci i młodzieży. W trakcie „Wrześniowego  turnieju”, który odbył się w dniach 23 –24 września, dodatkowo wręczono  nagrodę  dla dzieci w wieku 10 do 12 lat – Puchar Dyrektora Oddziału. 
 
Reklama
Rzeszowska elektrociepłownia wspiera klub już od wielu lat. Dzięki współpracy zawodnicy klubu mogą systematycznie brać udział w treningach, meczach i turniejach. Zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odbywają się na stadionie piłkarskim oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 na osiedlu Załęże, które sąsiaduje z siedzibą rzeszowskiej elektrociepłowni.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejne osiedle. Będą też dwie nowe ulice

RZESZÓW. Na terenie miasta znajdzie się ul. Tadeusza Hejdy, ul. Czudecka oraz osiedle Zawiszy Czarnego.

Rzeszów

Przebudowa ronda Pobitno. Jest szansa na opracowanie dokumentacji projektowej

RZESZÓW. Jedna z ofert odpowiada wymaganiom finansowym, stawianym przez miasto.

Rzeszów

Chcesz zobaczyć dzieła Andy’ego Warhola? Będzie specjalna linia z Rzeszowa

RZESZÓW. Już w przyszły weekend po raz kolejny będzie można wybrać się do Medzilaborec na Słowacji.

Rzeszów

Rzeszowski bilet zintegrowany został podzielony na dwie strefy. Będą również wyższe ceny

RZESZÓW. Wg. radnych ma to pomóc w zmniejszeniu ruchu samochodów na rzeszowskich ulicach.

Rzeszów

Kolejne dofinansowanie dla Uniwersytetu Rzeszowskiego. Na uczelnie trafi ponad 11 mln zł

RZESZÓW. Wysokość finasowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego wynosi 11 203 987,12 zł.

Rzeszów

Do marca zawieszono loty z Rzeszowa do Nowego Jorku

RZESZÓW. Lot na okres zimowy zawiesza bezpośrednie loty z Rzeszowa do Nowego Jorku.

Rzeszów

Znamy trasę tegorocznego Rajdu Rzeszowskiego

RZESZÓW. W tym roku samochody rajdowe zawładną stolicą Podkarpacia od 8 do 10 sierpnia.

Rzeszów

Trwają poszukiwania zaginionego 59-latka z Rzeszowa

RZESZÓW. Zaginiony 30 czerwca 2019 r. około godz. 9 wyszedł z miejsca zamieszkania na mszę do kościoła Parafii Św. Rocha przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie.

Reklama