Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Na 27. Finał WOŚP w Rzeszowie mieszkańcy mogą dojechać zabytkowym autobusem

Dodano: 07.01.2019 r.

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. 13 stycznia ulicami Rzeszowa jeździć będzie Jelcz PR 110U, który za darmo dowozić będzie na rzeszowski Rynek.

Z okazji 27 Finał WOŚP w Rzeszowie na rzeszowski Rynek będzie kursował specjalny autobus! Jelcz PR110U z 1982 roku został wyremontowany w MPK Rzeszów i przywrócony do stanu fabrycznego.

Na przejazd wyznaczoną trasą (wg mapki poniżej) nie trzeba będzie mieć biletu - w autobusie znajdować się będą wolontariusze WOŚP, którzy będą zbierać dobrowolne datki w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autobus wykona sześć kursów, o 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00. Jelcz swoja trasę rozpocznie od przystanku Słowackiego Rynek, następnie skieruję się na al. Piłsudskiego, następnie wjedzie na al. Rejtana, a z al. Powstańców Warszawy skręci w ul. Hetmańską kierując się w stronę przystanku początkowego. Przejechanie tej trasy zajmie ok. 30 min.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Rzeszów

Od 6 czerwca zamknięty POP na Dworcu Lokalnym

RZESZÓW. Przez blisko trzy miesiące zamknięty będzie POP na Dworcu Lokalnym w Rzeszowie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Przy 9 rzeszowskich szkołach powstaną nowe boiska

RZESZÓW. Ponad 1,2 mln zł będzie kosztowała budowa dziewięciu boisk na terenach szkół w Rzeszowie. Będą one gotowe w sierpniu tego roku.

Rzeszów

Zakończył się I etap budowy dróg łączących ul. Wołyńską z ul. Potokową

RZESZÓW. W zachodniej części Rzeszowa powstała ważna droga, która w przyszłości połączy dwa duże osiedla: Kotuli i Staroniwę. Zadanie pn. „Budowa dróg KDZ, KDL1, KDL2 łączących ul. Wołyńską z ul. Potokową –...

Rzeszów

Autobusy komunikacji miejskiej dowiozą na KultURalia. ZTM uruchamia dodatkowe kursy

RZESZÓW. W związku KultURaliami, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dodatkowe kursy autobusów miejskich.

Reklama