Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Na ponad 24 godziny wyłączą z ruchu część parkingu przy hali Podpromie

Dodano: 18.10.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W najbliższy poniedziałek, kierowcy na co dzień korzystający z parkingu przy hali Podpromie, muszą liczyć się z ograniczoną liczbą miejsc postojowych. 100 miejsc zostanie przeznaczone dla kibiców drużyny piłkarskiej Ruch Chorzów, którzy przyjadą na mecz ze Stalą Rzeszów.

W poniedziałek, o godz. 19:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej 69 w Rzeszowie rozegrany zostanie mecz ligowy pomiędzy Stalą Rzeszów a Ruchem Chorzów. W związku z meczem, rzeszowscy policjanci spodziewają się, że do stolicy Podkarpacia może przyjechać prywatnymi samochodami oraz autokarami nawet około tysiąc kibiców.

W związku z tym, dla kibiców drużyny wyznaczono miejsca postojowe na parkingu dolnym przy hali Podpromie. Od niedzielnego wieczora do poniedziałku do godz. 23:00 z użytkowania wyłączonych będzie 100 miejsc postojowych dla samochodów osobowych oraz 4 miejsca dla autokarów.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowany lotniczy plac zabaw MTUlandia został przekazany miastu

RZESZÓW. Zakończono trzeci etap rozbudowy lotniczego placu zabaw MTUlandia przy ul. Sondeja. W piątek nastąpiło jego oficjalne przekazanie miastu Rzeszów.

Rzeszów

Rusza budowa ronda w rejonie ZUS. Zmiana organizacji ruchu

RZESZÓW. W poniedziałek po południu rozpocznie się jeden z ostatnich etapów potężnej inwestycji drogowej w śródmieściu Rzeszowa.

Rzeszów

Ulicę Warszawską przebuduje firma Strabag. Prace zakończą się jesienią 2023 roku

RZESZÓW. To będzie jedna z największych inwestycji, które rozpoczną się w tym roku. 

Rzeszów

Pani Beata wygrała samochód w loterii PIT-owej "Rzeszów to My"

RZESZÓW. Beata Płonka z Rzeszowa została właścicielką nowiutkiego Renault Clio. Samochód wygrała w loterii PIT-owej Urzędu Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Powstanie droga łącząca ul. Błogosławionej Karoliny z ul. Dynowską

RZESZÓW. Na osiedlu Kotuli powstanie około 400-metrowy odcinek drogi, która połączy ul. Błogosławionej Karoliny z ulicą Dynowską. Miasto ogłosiło już przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.

Rzeszów

UNICEF wesprze Rzeszów w pomocy uchodźcom z Ukrainy

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek oraz Rashed Mustafa Sarwar, przedstawiciel UNICEF podpisali umowę o współpracy dotyczącej wsparcia miasta w pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Rzeszów

Od jesieni znów polecimy z Jasionki do Hurghady

JASIONKA. 27 października br. w siatce połączeń portu lotniczego Rzeszów-Jasionka ponownie pojawi się czarterowa trasa do Hurghady, jednego z najpopularniejszych egipskich kurortów.

Rzeszów

Szkoła i przedszkole na os. Staromieście będą rozbudowane

RZESZÓW. W tym tygodniu ogłoszony zostanie przetarg na wybór firmy, która wybuduje halę sportową przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy ul. Skrajnej w Rzeszowie.

Reklama