Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

Od 1 lutego zmiana rozkładu jazdy kilku linii MPK

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Od 1 lutego 2024 r. nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy czterech linii komunikacji miejskiej - nr 8, 20, 52 i 57.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od najbliższego czwartku, na liniach nr 8, 20 i 57 obowiązywać będzie dodatkowy przystanek Warszawska / Bażantowa 10. Z kolei przystanki „Warszawska / Łowiecka 10” oraz „Warszawska granica 12” zmienia nazwy na „ Warszawska / Łowiecka 12” oraz „Warszawska granica 14”.

W dni powszednie, kurs linii nr 8 z przystanku Sikorskiego MPGK z godziny 4:46 zostaje przyspieszony na godzinę 4:31. Ponadto uruchomiona zostanie dodatkowa para kursów tej linii: o godz. 23:11 z przystanku „Warszawska / Borowa” w kier. Sikorskiego oraz o godz. 0:01 z przystanku „Sikorskiego MPGK” w kier. Warszawskiej.

Na linii nr 52 przystanki Zaczernie Cyfrowafoto 01/02 otrzymają nazwy Zaczernie MPP Colorland 01/02. Od 1 lutego zawieszone zostaną cztery kursy tej linii: o godz. 13:15, 21:15 w kier. Zaczernia oraz 14:15, 22:15 w kier. Bardowskiego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Rzeszów

Koduj z Gigantami! Piąta edycja darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor...

Rzeszów

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

RZESZÓW. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Reklama