Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

Okradli salon Kolportera i grozili pracownikowi. Poszukuje ich policja

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP poszukują dwóch mężczyzn, podejrzanych o rozbój z użyciem noża i kradzież pieniędzy. Policja zwróciła się apelem o pomoc do osób, które rozpoznają tych mężczyzn.

Funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo-śledczego rzeszowskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą śledztwo w sprawie rozboju

Do zdarzenia doszło 27 lutego br. około godz. 11:10 w salonie prasowym "Kolporter", na ulicy Strażackiej 27F. Do lokalu weszło dwóch mężczyzn, którzy grozili nożem pracownikowi salonu, ukradli z kasy 400 zł, a następnie samochodem marki Audi odjechali w kierunku Tyczyna.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym przestępstwem oraz pojazd, którym się poruszali.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym KMP w Rzeszowie pod numerem tel. 47 821 33 11, 12 lub referentem postępowania tel. 47 821 3262 lub mailowo na adres: kmp.rzeszow@rz.policja.gov.pl, bądź na numer 112.



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowa ul. Matysowskiej dobiega końca

RZESZÓW. W ciągu najbliższych dni mają zakończyć się prace przy rozbudowie ul. Matysowskiej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Będzie jeszcze więcej drzew w Rzeszowie. Trwają jesienne nasadzenia

RZESZÓW. Ponad 500 nowych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach jesiennych nasadzeń. Sadzone są m.in. buki pospolite, dęby szypułkowe, graby pospolite, lipy drobnolistne, klony pospolite i jawory. 

Rzeszów

#AutobusCiepła powraca na ulice Rzeszowa

RZESZOW. 15 listopada 2022 r. wystartowała tegoroczna akcja pod hasłem #AutobusCiepła. Osoby bezdomne i potrzebujące mogą skorzystać z darmowych ciepłych posiłków, wydawanych ze specjalnego autokaru. Akcja potrwa do połowy marca 2023 r.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa ulicy Zygmunta I Starego

RZESZÓW. Wcześniej niż zakładano zakończyły się prace przy rozbudowie ul. Zygmunta I Starego na rzeszowskim osiedlu Wilkowyja. Drogę poszerzono do sześciu metrów, wybudowano także chodniki i ścieżkę rowerową.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczął się nabór wniosków o preferencyjny zakup węgla

RZESZÓW. Węgiel będzie dystrybuować Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Wnioski będą przyjmowane do 2 grudnia.

Rzeszów

Kolejny miesiąc w Jasionce z doskonałym wynikiem

RZESZÓW/JASIONKA. W październiku z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 65 tys. pasażerów. 

Rzeszów

Rozpoczyna się montaż świątecznych dekoracji. Rozbłysną 1 grudnia

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczął się montaż świątecznego oświetlenia, który potrwa do końca miesiąca. Iluminacje rozbłysną 1 grudnia. Dwa dni później odbędzie się inauguracja Świątecznego Miasteczka.

Rzeszów

15 komputerów od UNHCR dla uczniów z Ukrainy

RZESZÓW. UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców, przekazała Rzeszowowi sprzęt komputerowy, który posłuży ukraińskim uczniom w powstającym obecnie Centrum Nauki Zdalnej.

Reklama