Rzeszów - Sobota, 14.02.2026
Reklama

Parking przy hali Podpromie wyłączony z użytkowania

Dodano: 18.06.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Przez dwa tygodnie zmotoryzowani nie będą mogli korzystać z parkingu przy hali Podpromie. Zamknięcie obiektu związane jest z rozpoczętymi przygotowaniami do budowy wielkiej sceny, na której odbędzie się tegoroczny Koncert Główny ESK.

Wschód Kultury / Europejski Stadion Kultury 2025 odbędzie się w dniach 27 - 29 czerwca br. Tegoroczna edycja będzie miała charakter wyjątkowy. Koncert Główny, który zaplanowano na 27 czerwca 2025 r., będzie jednocześnie jednym z pięciu finałowych koncertów Programu kulturalnego polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Po raz kolejny na jednej scenie spotkają się artyści z całej Europy i krajów Partnerstwa Wschodniego. Wśród nich m.in. Zalia, Wiktor Dyduła, Lanberry, Kazka czy Yegor Zabelov – twórcy, którzy połączą siły w niepowtarzalnych duetach i kolektywach.

W poprzednich latach Koncert Główny odbywał się w Parku Sybiraków. W tym roku organizatorzy postanowili przenieść wydarzenie bliżej centrum miasta, a konkretnie w okolice hali Podpromie.

Do 2 lipca zamknięty parking Podpromie

„W związku z przygotowaniami do Koncertu Głównego Europejskiego Stadionu Kultury – jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych na Podkarpaciu – oraz koniecznością montażu dużej sceny koncertowej, parking przy Hali Podpromie będzie wyłączony z użytkowania do 2 lipca” – przekazał Patrycja Pastuszka z Estrady Rzeszowskiej.

Parkingi zastępcze:

Reklama

1) Parking na targowisku przy ul. Dworaka w Rzeszowie
podłoże asfaltowe
ogólnodostępny od poniedziałku do piątku od 6.00 do godz. 18.00
w soboty i niedziele nieczynny (wykorzystywany na handel)

Lokalizacja:

2) Parking przy ul. Dołowej w Rzeszowie dzierżawiony od Spółdzielni Nowe Miasto
ogólnodostępny 7 dni w tygodniu 24h na dobę
podłoże – utwardzona spiekami/żużlem ziemia

Lokalizacja:

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poznaliśmy datę oficjalnego odsłonięcia pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego

RZESZÓW. Odsłonięcie pomnika Józefa Piłsudskiego odbędzie się w 101. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Rzeszów

Policjanci udaremnili ustawkę kiboli Stali Rzeszów i Stali Stalowej Woli z Lechem Poznań

RZESZÓW. W opisanych działaniach wzięło udział łącznie 69 policjantów, którzy wylegitymowali 55 osób i skontrolowali 10 pojazdów.

Rzeszów

Odwołano sobotnią zbiórkę elektrośmieci w Rzeszowie

RZESZÓW. Zbiórka elektrośmieci miała się odbyć przy Bi1 oraz E. Leclerc. 

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów otwiera sezon dwiema porażkami

RZESZÓW. MVP spotkania został Nicolas Szerszeń.

Rzeszów

Dwie mieszkanki Rzeszowa okradzione. Mężczyźni podawali się za pracowników wodociągów

RZESZÓW. Mężczyźni podawali się za pracowników sprawdzających instalację wodną.

Rzeszów

Podkarpacie jest gotowe na zimę

RZESZÓW, PODKARPACIE. Przedstawiciele poszczególnych służb informowali, że wszelkie przygotowania do zimy dobiegły końca.

Rzeszów

Gala XVIII edycji Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2019 już 28 listopada

Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Promocji Biznesu, które w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia działalności. 

Rzeszów

Iluminacje świąteczne w Rzeszowie. Pojawiły się dwie oferty na dostawę dekoracji

RZESZÓW. Zwycięzca przetargu ma obowiązek zamontować wszystkie iluminację do 30 listopada br., zaś ich demontaż musi nastąpić w terminie do 14 lutego 2020 roku.

Reklama