Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Pijany kierowca przewrócił ciężarówkę i uciekł z miejsca zdarzenia

Dodano: 19.05.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 35-letni kierowca ciężarówki, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto przewróciło się na bok. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu, okazało się że był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12.15 w miejscowości Nowy Kamień w powiecie rzeszowskim. Policjanci ustalili, że kierowca ciężarowego mana, stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia na bok. Świadkowie zdarzenia relacjonowali, że kierowca wydostał się z kabiny i uciekł w kierunku pobliskich łąk.

Kilkadziesiąt minut później policjantom udało się zatrzymać mężczyznę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Został rozpoznany przez świadków.

Okazało się, że był pijany. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rodząca zgłosiła się do szpitala Pro Familia z mężem objętym kwarantanną

RZESZÓW. Dużą nieodpowiedzialnością wykazała się kobieta w ciąży, która przychodząc do szpitala specjalistycznego Pro Familia wraz z mężem, zataiła fakt, że ten jest objęty kwarantanną. Szpital zamierza zgłosić sprawę do prokuratury.

Rzeszów

Maseczki ochronne w Szpitalu Miejskim na wyczerpaniu. Apel do mieszkańców

RZESZÓW. „Szyjemy maseczki dla Szpitala Miejskiego” – to akcja zorganizowana przez szpital przy ul. Rycerskiej skierowana do mieszkańców miasta i województwa, którzy mogą pomóc w dostarczeniu deficytowych produktów.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Ograniczenia w autobusach komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Kierowca może nie wpuścić Cię do autobusu, na drzwiach będą wisiały kartki odnośnie maksymalnej ilości pasażerów w danym autobusie, a w środku będzie można zajmować tylko wyznaczone miejsca - oto kilka...

Rzeszów

Kwarantanna u Dominikanów. 5 zakonników zakażonych koronawirusem. Apel do wiernych

RZESZÓW. Klasztor ojców Dominikanów w Rzeszowie wydał komunikat, w związku z wystąpieniem u pięciu zakonników zakażenia koronawirusem.

Rzeszów

Firma z Rzeszowa przekaże milion złotych na walkę z koronawirusem

RZESZÓW. Podczas konferencji inwestorskiej Adam Góral, prezes zarządu Asseco Poland, mówił o przeznaczeniu 1 mln zł na wsparcie sektora zdrowia w walce z epidemią.

Rzeszów

Dodatkowy kurs ZTM dla pracowników zakładowych

RZESZÓW. ZTM uruchamia dodatkowy kurs na jednej z linii. Wszystko na życzenie pasażerów.

Rzeszów

Dwie firmy powiększyły swoje tereny na obszarze "Dworzyska"

Kolejne inwestycje w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”. 

Rzeszów

Na WSIiZ zajęcia odbywają się online

RZESZÓW. Wykładowcy przeprowadzają je z sal uczelni bądź z własnych domów.

Reklama