Rzeszów - Środa, 18.03.2026
Reklama

Pijany pieszy przebiegał przez jezdnie na al. Powstańców Warszawy. Potrącił go samochód

Dodano: 29.04.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 42-letni mężczyzna, przebiegający przez jezdnię poza przejściem dla pieszych został potrącony przez kierującego lancią. Następnie w lancię uderzył jadący za nią ford. Przemieszczona siłą uderzenia lancia wjechała z kolei w fiata pandę. Pieszy był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20.50. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący lancią, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc lewym pasem ruchu al. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Hetmańskiej na skrzyżowaniu z ul. Podwisłocze potrącił przebiegającego przez jezdnię, 42-letniego mężczyznę.

Następnie w tył lancii uderzył jadący za nią, 37-letni kierujący fordem. W wyniku zderzenia lancia została przemieszczona na fiata pandę, który jechał w tym samym kierunku, prawym pasem ruchu.

Okazało się, że 42-latek przebiegał przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Mężczyzna był również pijany. Badanie wykazało u niego niemal 3 promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia, ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Policjanci ustalaj teraz szczegółowe okoliczności całego zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

LOT wznawia wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW/JASIONKA. W te wakacje samolotami LOT-u polecimy do Gdańska, Szczecina i chorwackiego Zadaru. Połączenia będą obsługiwane maszynami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów.

Rzeszów

Powstała rzeszowska mapa murali i graffiti

RZESZÓW. W „Rzeszowskiej mapie murali i graffiti” znajdziecie 35 prac w różnych lokalizacjach na terenie miasta. Każda zawiera obszerny opis z audiodeskrypcją i fotografie.

Rzeszów

Przy Żwirowni powstanie osiedle z plażą, promenadą i mini portem. Ruszyła sprzedaż mieszkań

RZESZÓW. Plaża, molo, strefa spacerowa, wybieg dla psów i mini port – to tylko niektóre z atrakcji, z jakich będą mogli korzystać mieszkańcy osiedla „Panorama Kwiatkowskiego”. 112 mieszkań jest już w sprzedaży.

Rzeszów

Urząd Miasta Rzeszowa przedłuża ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców

RZESZÓW. Ze względu na sytuację epidemiczną ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta zostają przedłużone do 30 kwietnia 2021 r.

Rzeszów

W czwartek radiowa debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. W czwartek, 22 kwietnia radio RMF FM organizuje debatę z udziałem kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa. Debata rozpocznie się o godz. 12:00.

Rzeszów

Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. 22 kwietnia 2021 r. na dedykowanej platformie Grip odbędzie się Dzień Otwarty organizowany w ramach akcji kierowany do licealistek z całej Polski

Rzeszów

Areszt dla 20-latka z Rzeszowa za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Policjanci znaleźli przy 20-letnim mieszkańcu Rzeszowa blisko 200 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Rzeszów

W środę otwarcie pierwszego sklepu Aldi w Rzeszowie

RZESZÓW. Sklep w Rzeszowie będzie drugim Aldi na Podkarpaciu i 170 w Polsce. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano liczne promocje.

Reklama