Rzeszów - Środa, 31.12.2025
Reklama

Podkarpackie Targi Ślubne już w ten weekend

Dodano: 11.02.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę (13.02) w hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się siedemnasta edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Targi będą otwarte od 10:00 do 17:00

Podkarpackie Targi Ślubne to jedyna taka impreza w regionie, podczas której, w jednym miejscu i czasie zwiedzający mogą zapoznać się z promocyjną ofertą całej branży ślubnej. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych.

W programie m.in.: autorskie pokazy mody ślubnej, akademia nowożeńców –  porady dla nowożeńców czyli ważne, inspirujące lekcje, podczas których znani styliści i projektanci podpowiedzą jak się przygotować do tego wyjątkowego dnia.

Przewidziano również liczne konkursy dla zwiedzających. 

Program targów:

10:00 – Otwarcie targów dla zwiedzających
11:00 – Akademia nowożeńców
13:00 – Autorskie pokazy mody
16:30 – Finał konkursu głównego; ogłoszenie kwoty zdeponowanej w urnie
17:00 – Zakończenie targów
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy strażnicy miejscy uratowali życie bezdomnemu mężczyźnie

RZESZÓW. W wigilię strażnicy miejscy znaleźli bezdomnego, który spędził noc w pergoli śmietnikowej. Mężczyzna trafił do szpitala. Interwencja strażników prawdopodobnie uratowała mu życie.

Rzeszów

Ruszyła strona internetowa Rzeszowskich Piwnic. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Uruchomiono stronę internetową www.rzeszowskiepiwnice.pl, na której będą pojawiały się informacje dotyczące Rzeszowskich piwnic - Interaktywnej Instytucji Kultury.

Rzeszów

Ruszyła budowa nowego komisariatu. Podpisano już umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Rozpoczęła się długo oczekiwana budowa nowej siedziby II Komisariatu Policji w Rzeszowie. Czterokondygnacyjny obiekt powstanie przy ul. Błogosławionej Karoliny na os. Przybyszówka. Ma być gotowy do 2024 r.

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko będzie czynne do 3 stycznia

RZESZÓW. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców świąteczne miasteczko na rzeszowskim Rynku będzie działać dłużej. Na grzane wino, ciepłe przekąski oraz przejażdżkę diabelskim młynem można będzie przyjść także po świętach.

Rzeszów

Nowe atrakcje parku w Miłocinie. Wśród nich dendrofon i ogródek meteorologiczny

RZESZÓW. Na terenie parku w Miłocinie rzeszowski Zarząd Zieleni Miejskiej stworzył innowacyjny kompleks edukacyjno-krajobrazowy. To inwestycja za prawie 115 tys. zł.

Rzeszów

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Lenartowicza

RZESZÓW. Na części ulicy Lenartowicza wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Chodzi o odcinek od wysokości bloku przy Lenartowicza 41 do skrzyżowania z ul. Czackiego.

Rzeszów

Trwa zimowa akcja utrzymania dróg. Pługi i piaskarki wyjechały na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Rzeszowscy drogowcy ruszyli do pracy wczorajszego popołudnia. Posypywarki posypywały solą i piaskiem główne ulice miasta, a także mniej uczęszczane drogi i chodniki. Akcja kontynuowana jest od dziś rana.

Reklama