Reklama

Aktualności Rzeszów

Policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców. Wśród nich 16-latka kierująca motorowerem

Dodano: 08.10.2019

Policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców. Wśród nich 16-latka kierująca motorowerem - Aktualności Rzeszów

fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W miniony weekend policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich uczestniczył w wypadku drogowym, kolejny kierując ciągnikiem uderzył w ogrodzenie posesji, a zatrzymany do kontroli drogowej kierujący mitsubishi, znieważył interwencyjnych funkcjonariuszy. Wśród ujawnionych nietrzeźwych była nawet 16-latka kierująca motorowerem i obywatelka Ukrainy.
 
W piątek policjanci ujawnili dwóch nietrzeźwych kierowców. Przed godzina 15 na ulicy Chełmońskiego w Rzeszowie, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego kią. Badanie wykazało, że prowadził auto mając ponad 2,3 promila zawartości alkoholu. Tego samego dnia w Kamieniu, funkcjonariusze zatrzymali 16-lakę, kierująca motorowerem. Badanie wykazało u niej niemal 1,5 promila. Trzej kolejni kierowcy jadący na "podwójnym gazie" wpadli w sobotę. Około godziny 15.30 w Pogwizdowie Nowym, kierujący skodą zderzył się z kierującym peugeotem, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił mu pierwszeństwa. W zdarzeniu ranny został 19-letni kierowca peugeota. Jak się okazało, kierujący skodą był pijany, miał ponad 1,7 promila.
 
W tym samym czasie w policjanci z komisariatu na Nowym Mieście, interweniowali na ul. Studzianki. Tam 27-letni mieszkaniec Rzeszowa nie posiadający uprawnień do kierowania, wjechał ciągnikiem rolniczym w ogrodzenie posesji. Badanie wykazało u niego 2,6 promila zawartości alkoholu. Także w sobotę około godz. 22.30, policjanci drogówki na ul. Strzelniczej kontrolowali kierowcę mitsubishi. Pierwsze badanie wykazało u niego ponad 2,2 promila. 34-letni mężczyzna odmówił dalszych badań. Natomiast podczas interwencji znieważył policjantów. 34-latek został zatrzymany. Grozi mu odpowiedzialność zarównao za kierowanie w stanie nietrzeźwości jak i znieważenie policjantów.
 


REKLAMA

W niedzielę w nocy, policjanci ujawnili troje nietrzeźwych kierowców. Już około godziny 2.50 w Rzeszowie zatrzymali 33-latka. Kierujący oplem w stanie nietrzeźwości wjechał do przydrożnego rowu. Badanie wykazało u niego ponad 2,3 promila. Kilka minut później policjanci ze Śródmieścia na ul. Słowackiego kontrolowali obywatelkę Ukrainy. Kierująca renaultem, 22-latka miała ponad 0,6 promila i nie posiadała uprawnień do kierowania. Do wyjasnienia sprawy kobieta została zatrzymana. O godz. 3.20 policjanci z Tyczyna ujawnili nietrzeźwego kierowcę mitsubishi. 21-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, kierował samochodem mając ponad 1,8 promila.
 
Wszyscy nietrzeźwi kierowcy odpowiedzą za prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości oraz stracą prawa jazdy. Sprawą 16-latki zajmie się Sąd Rodzinny w Rzeszowie.

Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Projekt uchwały PiS ws. korków w mieście wykreślony. Tadeusz Ferenc: „W każdym dużym mieście są korki” - Aktualności Rzeszów

Projekt uchwały PiS ws. korków w mieście wykreślony. Tadeusz Ferenc: „W każdym dużym mieście są korki”

RZESZÓW. Choć radny Marcin Fijołek próbował ratować projekt uchwały, punkt został wykreślony z porządku obrad sesji Rady Miast...

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 ruszy początkiem przyszłego roku - Aktualności Rzeszów

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 ruszy początkiem przyszłego roku

RZESZÓW. Prace wycenione na 8 mln zł mają ruszyć na początku przyszłego roku. ...

Nowa twarz w Radzie Miasta Rzeszowa - Aktualności Rzeszów

Nowa twarz w Radzie Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa dostał mandat do Sejmu....

Połączenie ul. Wierzbowej z ul. Kopisto będzie realizowane w przyszłym roku - Aktualności Rzeszów

Połączenie ul. Wierzbowej z ul. Kopisto będzie realizowane w przyszłym roku

RZESZÓW. Aktualnie MZD zajmuje się projektem całej inwestycji. ...

Kojarzysz starszego pana grające na akordeonie na ulicach Rzeszowa? Jest petycja o upamiętnienie jego postaci - Aktualności Rzeszów

Kojarzysz starszego pana grające na akordeonie na ulicach Rzeszowa? Jest petycja o upamiętnienie jego postaci

RZESZÓW. Ponad 5 tyś osób poparło petycje w sprawie upamiętnienia postaci pana Józefa. ...

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem