Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Policjanci zatrzymali osoby odpowiedzialne za atak ostrym narzędziem na ul. Jagiellońskiej

Dodano: 11.10.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem, na ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie. Podczas szarpaniny, dwóch mężczyzn zostało zranionych ostrym narzędziem. Obaj przebywają w szpitalu, stan jednego z nich jest nadal bardzo ciężki.

Do tego zdarzenia doszło w środę o godz. 20.40, na ul. Jagiellońskiej. Ze wstępnych ustaleń poczynionych bezpośrednio po zdarzeniu wynikało, że pomiędzy trzema mężczyznami doszło do awantury. Sprzeczka przerodziła się w szarpaninę, podczas której jeden z mężczyzn, ostrym narzędziem, ugodził dwóch pozostałych uczestników zdarzenia.

Ranni mężczyźni zdołali jeszcze dojść w rejon komendy, gdzie pomocy udzielili im przechodnie oraz policjanci. Stamtąd karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Pokrzywdzeni to dwaj 27-letni mieszkańcy Rzeszowa. Stan jednego z nich jest bardzo ciężki.
Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że związek z tą sprawą mógł mieć jeszcze jeden mężczyzna. Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów wszczęła w sprawie śledztwo, a policjanci poszukiwali podejrzewanych. W czwartek funkcjonariusze znali już tożsamość poszukiwanych.
Reklama

Wczoraj przed godz. 22, kryminalni zatrzymali jednego z nich. To 35-latek mogący mieć związek z tym zdarzeniem. Dzisiaj przed godziną 9, w pobliżu budynku Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, funkcjonariusze zatrzymali drugiego z podejrzewanych. To 39-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna zamierzał sam oddać się w ręce śledczych. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia, jego przebiegiem, przyczynami i udziałem w nim poszczególnych osób, zajmą się prowadzący śledztwo prokuratorzy oraz policjanci.

Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła rekrutacja na studia w WSIiZ

RZESZÓW. W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia w roku akademickim 2022/23. Zgłoszenia potrwają do końca lipca.

Rzeszów

Kolejne wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie pół miliona złotych otrzymały kolejne organizacje pozarządowe na realizację zadań w Rzeszowie. Z zadań tych skorzysta ponad 10 tys. uczestników.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy parku wodnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowę na opracowanie studium wykonalności dla zadania „Budowa parku wodnego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Tereny rekreacyjne na os. Krakowska Południe będę rozbudowane

RZESZÓW. Powstaną m.in. nowe place zabaw, ścieżki spacerowe oraz dodatkowe oświetlenie.

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO w Rzeszowie. Podpisano umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Blisko 12 mln zł będzie kosztować budowa nowej hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Podpisano już umowę z wykonawcą. Prace powinny rozpocząć się już wkrótce.

Rzeszów

Nowe inwestycje drogowe na osiedlu Zawiszy Czarnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową rozbudowy odcinka ul. Zawiszy Czarnego. Częścią zadania będzie także budowa nowego połączenia tej ulicy z ul. Boya Żeleńskiego.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Hyżnem. Nie żyje 21-letni motocyklista

RZESZÓW. 21-letni motocyklista, stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do przydrożnego rowu. Niestety, mężczyzna zmarł na miejscu.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w Wielkanoc? Znamy rozkład jazdy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego podał okołoświąteczny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Reklama