Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie. Od wtorku nad naszym miastem lata policyjny śmigłowiec Black Hawk. Okazuje się, że są to ćwiczenia podkarpackich służb.

Od wtorku, 3 marca podkarpaccy kontrterroryści wspólnie z żołnierzami z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich i strażakami ze Specjalnej Grupy Ratownictwa Wysokościowego z Państwowej Straży Pożarnej z Rzeszowa doskonalili współdziałanie służb.

Na lotnisku Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce brali udział w ćwiczeniach wysokościowo-taktycznych z wykorzystaniem policyjnego śmigłowca Black Hawk. Wczoraj wzięli w niej udział także policjanci z Ogniwa Konnego Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jedna firma zainteresowana przetargiem na Rzeszowski Rower Miejski. Blinkee.city jednak powróci?

RZESZÓW. Pojazdy mają pojawić się w Rzeszowie już od 1 maja. Nowością będą hulajnogi.

Rzeszów

Dziecko samowolnie opuściło budynek przedszkola w Rzeszowie. Jest akt oskarżenia dla opiekunów

RZESZÓW. Akt oskarżenia skierowano przeciwko dyrektorce i asystentce nauczyciela w przedszkolu.

Rzeszów

Klub Kukiz15 w Rzeszowie o likwidacji OFE. Projekt uchwały złożona już w Sejmie

RZESZÓW. Projekt uchwały mówi o przekazaniu środków pozostałych w OFE na indywidualne konta.

Rzeszów

Wirtualny spacer po Rzeszowie bezpłatnie z okazji Święta Paniagi

RZESZÓW. Z okazji Święta Paniagi, dzięki aplikacji City Talks będzie można bezpłatnie odbyć wirtualne spacery po Rzeszowie.

Rzeszów

Przystanek Rzeszów Zachodni od czerwca dostępny dla pasażerów

RZESZÓW. Zakończył się montaż trzech kolejowych mostów nad Aleją Wyzwolenia. W czerwcu podróżni skorzystają z nowego przystanku Rzeszów Zachodni.

Rzeszów

W święta poczekalnia na Dworcu Lokalnym czynna krócej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że okresie świątecznym, tj, w dniach 20.04 – 22.04.19 r. poczekalnia na Dworcu Lokalnym przy ul. Towarnickiego będzie czynna wyłącznie w godz. 06:00 –...

Rzeszów

Międzynarodowy sukces studentów Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej odnieśli kolejny światowy sukces. Tym razem przywieźli pięć srebrnych medali z zawodów w USA.

Reklama