Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Rusza przebudowa CH Plaza Rzeszów. Będą nowe sklepy i lepsze połączenie z E. Leclerc

Dodano: 07.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W ciągu najbliższych kilku miesięcy w CH Plaza Rzeszów będzie lepsze połączenie z sąsiadującym hipermarketem E. Leclerc. Ponadto zaplanowano otwarcia nowego salonu CCC, nowej drogerii Hebe, dużego sklepu zoologicznego MaxiZoo, a także istniejącej od lat Cukierni Mikołaj w całkowicie nowej odsłonie. Przebudowa Centrum rozpocznie się już w maju.

Rzeszowska Plaza 2 lata temu przeszła gruntowną przebudowę i modernizację przestrzeni handlowo-usługowej, co pozwoliło m.in. na otwarcie sklepu Decathlon. Teraz CH Plaza Rzeszów rozpoczyna kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb klientów.

Jak tłumaczy Richard Keen, Managing Director w KeenProperty Management zarządzającym CH Plaza Rzeszów: „Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli wcześniejsze przebudowy Centrum. Cały czas pojawiały się jednak nowe sugestie, m.in. propozycja przebudowy ciągów komunikacyjnych, która ułatwiłaby poruszanie się między obiektami Centrum Handlowego i Hipermarketu. Dlatego w najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy budowie nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E. Leclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium naszego Centrum Handlowego i stworzy jeden duży obiekt handlowy”.

Dodajmy, że budowa łącznika rozpocznie się na początku maja i potrwa do sierpnia 2019 r.: „Będziemy starać się wykonywać wszystkie prace tak, aby były, jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów. Pod koniec wakacji CH Plaza Rzeszów zaprezentuje się w nowej odsłonie jako nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb nowych najemców i naszych klientów” – tłumaczy Richard Keen.
Reklama
Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców: „Pod koniec 2018 roku podpisaliśmy pięcioletnią umowę z siecią drogerii Hebe. Hebe zajmie powierzchnie 310 mkw na parterze, w przestrzeni, która zostanie przearanżowana w nowy, znacznie wygodniejszy dla Klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem w E. Leclerc. W tym miejscu otwarta zostanie także nowa kawiarnia, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw” – Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Dodaje, że to nie koniec zmian, jakie zaplanowano dla klientów CH Plaza Rzeszów: „Podpisaliśmy także nową umowę z siecią salonów obuwniczych CCC. Umowa dotyczy relokacji salonu CCC z pierwszego piętra na parter i dwukrotnego powiększenia jego powierzchni z 430 mkw do 907 mkw. Będzie to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu pokazujący kierunek rozwoju tej firmy” – mówi Radosław Jamrozik.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

14 ekologicznych autobusów dla Rzeszowa. Umowy podpisane

RZESZÓW. Do Rzeszowa trafi kolejnych 14 ekologicznych autobusów. Miasto podpisało umowy na ich dostawę z firmami Autosan i Solaris.

Rzeszów

Rekordowy czerwiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Blisko 80 tysięcy pasażerów obsłużył w czerwcu 2022 r. port lotniczy Rzeszów-Jasionka. 

Rzeszów

Rusza budowa II linii technologicznej ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. Wmurowano kamień węgielny pod budowę II linii technologicznej Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii w Rzeszowie.  Inwestycja PGE Energia Ciepła z Grupy PGE ma być gotowa w IV kwartale 2024 roku.

Rzeszów

W Jasionce wylądował pierwszy samolot z Rijeki. Wakacyjna siatka połączeń już kompletna

RZESZÓW. W nocy z wtorku na środę lotnisko w Jasionce uruchomiło ostatni nowy letni kierunek. Samolot z chorwackiej Rijeki powitał salut wodny od Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej.

Rzeszów

Ogródek Jordanowski w centrum Rzeszowa zostanie odnowiony. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Umowa z wykonawca ma być podpisana w tym miesiącu. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Ruszył nabór projektów do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2023

RZESZÓW. Od czwartku (7.07) mieszkańcy Rzeszowa mogą zgłaszać swoje pomysły do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 r. Nabór potrwa do 22 lipca 2022 r.

Rzeszów

Kolejne elementy terenów rekreacyjnych na os. Krakowska Południe. Powstanie m.in. ścianka wspinaczkowa

RZESZÓW. Ścianka wspinaczkowa o wysokości do trzech metrów, place zabaw – takie elementy złożą się na ostatni etap tworzenia terenów rekreacyjnych na osiedlu Krakowska Południe w Rzeszowie. 

Reklama