Rzeszów - Środa, 03.09.2025
Reklama

Rzeszów opanują biegacze. W niedzielę 13. PKO Półmaraton Rzeszowski [MAPA]

Dodano: 24.09.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W niedzielę, 27 września br. w Rzeszowie wielka impreza biegowa. Na Rzeszowskich Bulwarach odbędzie się 13. PKO Półmaraton Rzeszowski organizowany przez Stowarzyszenie “Rzeszów Biega”.

Tegoroczny półmaraton, ze względu na pandemię koronawirusa, odbędzie się w zmienionej formie. Zawodnicy wystartują w czterech oddzielnych seriach, w każdej będzie mogło wziąć udział maksymalnie 250 osób. Każdy uczestnik biegu będzie miał do pokonania 3 pętle o długości 7,03 km.

Start i meta zlokalizowane będą na Rzeszowskich Bulwarach obok sceny. Biuro zawodów będzie się znajdować w hali Podpromie (ul. Podpromie 10), obok wejścia głównego. 
  • godz. 6:00 – start I serii 13. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego
  • godz. 8:30 – start II serii 13. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego
  • godz. 11:00 – start III serii 13. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego
  • godz. 13:30 – start IV serii 13. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego

Poniżej trasa biegu / źródło: runrzeszow.pl

 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczęło się głosowanie na projekty w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2025

RZESZÓW. 24 września 2024 r. rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2025 r. Głosowanie potrwa do 13 października.

Rzeszów

Od 1 października zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od najbliższego wtorku nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów czterech linii MPK. Ponadto drobnej zmianie ulegną również granice stref A i B.

Rzeszów

Utrudnienia na parkingu przy hali Podpromie w związku z meczem Resovii z Lechem Poznań

RZESZÓW. 200 miejsc postojowych na parkingu przy hali Podpromie, wyznaczono dla kibiców Lecha Poznań, którzy przyjadą prywatnymi samochodami na jutrzejszy mecz z Resovią.

Rzeszów

Festiwal biegowy w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę biegacze opanują miasto. Po raz 9. w Rzeszowie odbędzie się Festiwal Biegowy Pratt&Whitney. Na trasie biegu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Zmianie ulegną kursy niektórych autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

W szkole przy al. Rejtana będzie nowa winda

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku wymieniona zostanie winda i podnośnik w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy al. Rejtana. Koszt inwestycji to 368 tys. zł.

Rzeszów

Spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami dwóch osiedli

RZESZÓW. W najbliższy czwartek, 26 września 2024 r. odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu #RzeszówToMy. Tym razem Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami osiedli Kotuli i Krakowskiej – Południe.

Rzeszów

XIV Ogólnopolska Giełda Projektów „animacja+młodzież” po raz pierwszy w Rzeszowie

RZESZÓW. Ogólnopolska Giełda Projektów to coroczne wydarzenie organizowane przez Narodowe Centrum Kultury we współpracy z lokalnymi i regionalnymi partnerami, każdego roku w innym miejscu, skierowane do wszystkich przedstawicieli sektora kultury: pracowników domów...

Rzeszów

Kiermasz z okazji Święta Miodu na parkingu Urzędu Marszałkowskiego

RZESZÓW. W sobotę, 21 września w Rzeszowie odbędzie się XIX Podkarpackie Święto Miodu pod hasłem „Wczoraj, dziś i jutro pszczelarstwa na Podkarpaciu”.

Reklama