Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Rzeszowski Dzień Kobiet. Autobus pełen niespodzianek i inne atrakcje

Dodano:

RZESZÓW. Autobus pełen niespodzianek, wyjątkowe zwiedzanie Rzeszowskich Piwnic, maraton fitness i wiele więcej – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w Rzeszowie z okazji Dnia Kobiet.

Estrada Rzeszowa przygotowała z okazji Dnia Kobiet kilka niespodzianek. 8 Marca w godzinach 7:00 – 9:00 na trasie linii „0” będzie kursował specjalny autobus pełen niespodzianek. Przejazdy będą bezpłatne. Podróżni będą częstowani zdrowymi shake’ami przygotowanymi i serwowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Panie otrzymają też kwiaty, a także kosmetyki od partnera wydarzenia – marki Sylveco. Przejazd umili muzyka na żywo.

Wieczorem o godzinie 19.30 w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się specjalne przejście podziemnymi korytarzami z poczęstunkiem i lampką wina. Bilety w cenie 30zł można nabyć na stronie bilety.rzeszowskiepiwnice.pl

O godzinie 20.00 natomiast, także w Rzeszowskich Piwnicach, zaplanowany jest bezpłatny maraton fitness z Karoliną Majdan - Solecką z Rock'n'Fitness.
Wyjątkowe propozycje na Dzień Kobiet przygotowały również inne rzeszowskie instytucje kultury.

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na koncert „Być kobietą”, który zaplanowano na 5 marca o godz. 17:00 (wstęp wolny za okazaniem wejściówek - możliwość rezerwacji osobiście w MDK, ul. Osmeckiego 51 lub telefonicznie 177483891).
 
Reklama
4 marca Rzeszowski Dom Kultury organizuje szóstą edycję Maratonu Fitness w filiach: Country, Drabinianka, Staroniwa, Zalesie, Słocina, Przybyszówka, Wilkowyja, Staromieście oraz Zwięczyca. Najwytrwalsze i najbardziej zaangażowane uczestniczki, mogą liczyć na upominki od firm współpracujących z RDK.

Inna propozycja RDK z okazji Dnia Kobiet to „Warsztaty z podstaw samoobrony”. Te odbędą się 7 marca 2023 roku w godz. 18:00-20:00 w filii Biała RDK przy ul. Kard. Karola Wojtyły 164.

8 marca 2023r. o godzinie 14:30 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się kolejne spotkanie kobiet związanych z kulturą na Podkarpaciu w ramach projektu "Kultura jest kobietą". Udział wezmą Panie wokalistki, które czynnie koncertują, a także prowadzą działalność pedagogiczną w zakresie sztuki wokalnej na terenie województwa podkarpackiego: Ewa Grzebień, Anna Czenczek, Ewa Jaworska-Pawełek, Zofia Sokół , Marianna Jara, Beata Kraska-Kosiara, Sylwia Piotrowska oraz Sabina Kurek. W programie również występ zespołu Klang. Wydarzenie będzie transmitowane o godz. 14:30 na Facebook-u Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wybrano nowego rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Prof. dr hab. n. med. Adam Reich został nowym rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego. Czteroletnia kadencję rozpocznie 1 września 2024 roku. Uroczyste przekazanie władzy nastąpi na nadzwyczajnym posiedzeniu Senatu nowej kadencji.

Rzeszów

Obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. W czwartek ciężarówka MPGK zaparkuje m.in. na ulicach: Budziwojskiej i Podleśnej, Mazurskiej i w rejonie ul. ks. J. Stączka.

Rzeszów

Zwłoki kobiety przy ul. Lubelskiej. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

RZESZÓW. Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok nieznanej kobiety. Jej ciało znalazł przypadkowy przechodzień 11 kwietnia 2024 roku w zaroślach przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie.

Rzeszów

Jest ZRID dla rozbudowy S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE. Firma Strabag, która wybuduje drugą jezdnię drogi ekspresowej S19 na odcinku S19 Sokołów Małopolski – Jasionka może rozpocząć prace. Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).

Rzeszów

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Osiem osób rannych

TYCZYN. Osiem osób zostało rannych we wczorajszym wypadku na DW 878 w Tyczynie. Pięć z nich wymagało hospitalizacji. Na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczorowych, pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej

RZESZÓW. Jest pozytywna opinia o celowości inwestycji dla Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej. Decyzja MZ otwiera drogę do rozpoczęcia procedury przetargowej. Budowa PCMD będzie kosztowała około 630 mln zł.

Rzeszów

Pierwszy kwartał 2024 roku najlepszy w historii lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów Jasionka odnotował kolejny rekord. Podrzeszowskie lotnisko obsłużyło ponad 190 tysięcy pasażerów w pierwszych trzech miesiącach 2024 roku. To najlepszy pierwszy kwartał w historii portu, z wynikiem o 3...

Rzeszów

4 wypadki, 8 osób rannych. Rzeszowska policja podsumowała weekend

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci podsumowali miniony weekend na drogach miasta i okolic. Doszło do czterech wypadków, w których rannych zostało osiem osób. Ujawniono trzech kierowców, którzy prowadzili pojazdy, pomimo spożytego wcześniej alkoholu.

Reklama