Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Śmiertelne w skutkach pobicie podczas libacji na ul. Broniewskiego

Dodano: 08.02.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W jednym z mieszkań przy ul. Broniewskiego doszło do szarpaniny trzech pijanych mężczyzn, po której 78-latek stracił życie. Policja bada sprawę.

Całe zdarzenie miało miejsce wczorajszego dnia. Trzech mężczyzn spożywało alkohol, w pewnym momencie doszło do sprzeczki, a w konsekwencji do szarpaniny. Całe zdarzenie miało miejsce na ul. Broniewskiego.

W wyniku awantury, przez wzgląd na liczne obrażenia ciała zmarł 78-latek. Prawdopodobną przyczyną śmierci jest pobicie. W związku ze zdarzeniem do wyjaśnienia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 52 i 39 lat. Obydwaj byli pijani.

„Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00. Podczas udzielania pomocy poszkodowanemu, ten stracił przytomność” – wyjaśnia Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego.

Policja zajmuje się wyjaśnieniem szczegółów w sprawie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Co słychać na budowie nowej hali sportowej przy I LO w Rzeszowie?

RZESZÓW.  Jak informuje ratusz „prace postępują zgodnie z harmonogramem”. Obecnie wykonywane są podziemia nowego budynku.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Samochód potrącił dwie dziewczynki

RZESZÓW. 7 i 10-latka zostały dziś rano potrącone przez samochód osobowy na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Słocińskiej. Z obrażeniami trafiły do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

"Różowe skrzyneczki" w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

RZESZÓW. WSIiZ włączyła się w akcję fundacji „Różowa skrzyneczka”, która walczy z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym. W toaletach na terenie uczelni pojawiły się skrzyneczki, w których znajdują się darmowe środki higieny osobistej.

Rzeszów

Oto 10 kluczowych inwestycji, które mają powstać w Rzeszowie w najbliższych latach

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki, aquapark, Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne, Wisłokostrada - to tylko część ważnych inwestycji, które miasto planuje zrealizować w Rzeszowie w ciągu najbliższych lat.

Rzeszów

Wyjątkowa ławeczka Łukasiewicza przed Urzędem Marszałkowskim

​RZESZÓW. Przed budynkiem Urzędu Marszałkowskiego przy al. Cieplińskiego stanęła wyjątkowa ławka upamiętniająca Ignacego Łukasiewicza. - Ławeczka ma nie tylko upamiętniać tę wybitną postać, ale ma też mieć wymiar edukacyjny, zwłaszcza dla młodych...

Rzeszów

10 największych i najważniejszych inwestycji w 2022 roku w Rzeszowie wg ratusza

RZESZÓW. Po tzw. „małych” inwestycjach, przyszedł czas na te duże. Ratusz przedstawił listę 10 największych i najważniejszych „dużych” inwestycji minionego roku.

Rzeszów

Program in vitro w Rzeszowie - konkurs rozstrzygnięty

RZESZÓW. Wybrana została oferta firmy PARENS. Program będzie trwał od 9 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2025 r.

Reklama