Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Śmiertelne wypadki w Rzeszowie i w Kamieniu. Zginęły dwie osoby

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w miniony weekend na drogach powiatu rzeszowskiego. W Kamieniu zginął 24-letni kierujący audi. W Rzeszowie, w zderzeniu samochodu osobowego z autobusem, śmierć poniosła 62-letnia kobieta, a 61-letni pasażer auta trafił do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 5.30 w Kamieniu. Wg wstępnych ustaleń policji, kierujący Audi, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjechał z drogi do rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust i dachował. Pojazd przetoczył się na teren prywatnej posesji.

25-letni kierowca zginął na miejscu. To mieszkaniec gminy Kamień. Samochodem jechała również 15 letnia pasażerka, która nie odniosła obrażeń. Młoda kobieta trafiła do szpitala na badania.
Reklama
Drugi wypadek miał miejsce w niedzielę, po północy,  na ul. Rzecha w Rzeszowie. 62-letnia kobieta kierująca samochodem marki Kia, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z autobusem. Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej, 62-latka zmarła na miejscu. W wypadku ucierpiał również 61-letni pasażer osobówki, który trafił do szpitala.

Autobus biorący udział w zdarzeniu jechał do Kijowa. Poróżowało nim obywateli Ukrainy. Nikt z nich nie odniósł obrażeń.
 
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ul. Staroniwska będzie poszerzona

RZESZÓW. Ulica Staroniwska będzie wyremontowana w całości.

Rzeszów

Ile zapłacą klienci targowiska przy ul. Dworaka za korzystanie z miejsc parkingowych?

RZESZÓW. Projekt uchwały dotyczy nowo powstałych miejsc przy placu targowym.

Rzeszów

Radni PiS wnioskują o rozbudowę sześciu skrzyżowań

RZESZÓW. "To krok w kierunku usprawnienia organizacji ruchu w mieście”.

Rzeszów

Nowy radiowóz dla policjantów z Trzebowniska

TRZEBOWNISKO. Radiowozy w codziennej służbie wykorzystywać będą dzielnicowi.

Rzeszów

Będzie prawoskręt z ul. Słowackiego na ul. Szopena

RZESZÓW.  Na budowę prawoskrętu Ratusz planuje przeznaczyć 674 tys. zł.

Rzeszów

23 stycznia bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. W związku z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza w Rzeszowie komunikacja miejska będzie darmowa. 

Rzeszów

Wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza w Rzeszowie

RZESZÓW. Zaleca się ograniczenie spędzania czasu na powietrzu.

Rzeszów

Seniorzy postulują o zmianę rozkładu jazdy linii nr 48. Chodzi o dojazd do cmentarza Wilkowyja

RZESZÓW. Interpelacje w tej sprawie wystosował radny Mateusz Szpyrka z Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama