Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Strefa rekreacyjno-sportowa na osiedlu Króla Augusta w Rzeszowie

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie strefy rekreacyjno-sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Kamińskiego 12 w Rzeszowie. Wykonawca przebuduje boisko, zamontuje siłownię plenerową, wymieni nawierzchnię na placu zabaw oraz zamontuje zadaszoną wiatę rowerową.  

Zadanie, które będzie realizowane na os. Króla Augusta składać się będzie z kilku elementów. Jeden z nich to przebudowa istniejącego boiska do piłki nożnej. Wykonana zostanie nowa podbudowa, powierzchnia boiska będzie wyrównana i wyprofilowana. Ułożona zostanie także nowa murawa, zamontowane nowe bramki a istniejące piłkochwyty wydłużone i odnowione.

Kolejnym elementem będzie montaż siłowni plenerowej, z czterema podwójnymi stanowiskami. Trzecia część inwestycji to wymiana nawierzchni przy istniejącym placu zabaw na nową, poliuretanową. Ostatnim elementem będzie montaż zadaszonej wiaty rowerowej.

Przetarg na realizację zadania już ogłoszono. Rozstrzygnięcie nastąpi prawdopodobnie na przełomie lutego i marca. Inwestycja ma być zrealizowana w ciągu 90 dni od dnia podpisania umowy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powstała Izba Pamięci Komunikacji Miejskiej. Uruchomią specjalną linie autobusową w Noc Muzeów

RZESZÓW. Izba Pamięci Komunikacji Miejskiej znajdzie się przy ul. Miłocińskiej 75.

Rzeszów

MPWiK zakończyło budowę nowej suszarni mechanicznej [FOTO]

RZESZÓW. Inwestycja została dofinansowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Nowy trener i rozgrywający w Asseco Resovii Rzeszów. Zaplanowano spotkanie z kibicami

RZESZÓW. 9 maja nowy rozgrywający i szkoleniowiec spotkają się z kibicami w Browarze Manufaktura Rzeszów.

Rzeszów

Przetarg na remont parku przy ul. Dąbrowskiego do powtórki. Wycofał się wykonawca

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę, ten jednak wycofał się z realizacji bez podania przyczyny.

Rzeszów

Alarmy bombowe w rzeszowskich szkołach. Większość dyrektorów uznała maile za fake newsy

RZESZÓW. W pięciu przypadkach dyrektorzy zdecydowali się na przeszukanie pomieszczeń.

Rzeszów

Spektakl z „Siemaszki” wśród finałowej dwunastki ogólnopolskiego konkursu

RZESZÓW. Spektakl „Lwów nie oddamy” zakwalifikował się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Rzeszów

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków ze Schroniska Kundelek

RZESZÓW. Trwa akcja „Otwórzmy nasze serca”. Potrwa do 25 maja.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej z koncepcją projektu dzwonnicy przy Placu Farnym [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Obecnie Dzwon Niepodległości znajduje się na Placu Farnym.

Reklama