Rzeszów - Poniedziałek, 01.09.2025
Reklama

Świeże produkty od lokalnych producentów. Podkarpacki Bazarek już 21 września

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić podczas sobotniego Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie. 

Sprzedawane wyroby pochodzą od lokalnych producentów. Na bazarku pojawia się zazwyczaj około 100 wystawców z regionu. Oferowane przez nich produkty są świeże, smaczne, ekologiczne i zdrowe.

W jednym miejscu będzie można kupić wszystko - od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, różne odmiany roślin, po oryginalne rękodzieło wprost od ich producentów. – Rzeszowianie bardzo chętnie robią tu zakupy. Po frekwencji widać, że Podkarpacki Bazarek, przypadł im do gustu – mówi Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.

7. już Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 21 września, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej) w godz. 8:00 - 14:00. 


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I na finiszu. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wykonawca inwestycji rozpoczyna układnie asfaltowej nawierzchni. W związku z tymi pracami w środę i czwartek (14 i 15.05) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Więcej pieniędzy w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim

RZESZÓW. W lipcu br. wystartuje kolejna edycja Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem na zadania zgłoszone do realizacji przez mieszkańców przeznaczone zostanie 9,4 mln zł, czyli o 400 tys. zł więcej niż w...

Rzeszów

Nowe przystanki Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oddały do użytku siedem nowych przystanków oraz dodatkowych peronów w aglomeracji rzeszowskiej.

Rzeszów

Pszczoły zamieszkały w kampusie WSIiZ w Kielnarowej

RZESZÓW. W kampusie WSIiZ w Kielnarowej stanęło 5 uli, zamieszkanych przez pszczoły z gatunku Buckfast.

Rzeszów

Rekordowy maj na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka odnotował kolejny rekordowy miesiąc. W maju obsłużono ponad 80 tysięcy pasażerów.

Rzeszów

Remont remizy i nowy samochód dla OSP Bzianka

RZESZÓW. W tym roku budynek domu strażaka na osiedlu Bzianka będzie ponownie modernizowany. Przetarg na wykonanie kolejnego etapu prac został już ogłoszony.

Rzeszów

Ruszyły loty z Rzeszowa do Rzymu

RZESZÓW/JASIONKA. W środowe popołudnie na lotnisku Rzeszów-Jasionka powitano pierwszy samolot z Rzymu. Wizz Air latać będzie z Podkarpacia do stolicy Włoch co najmniej dwa razy w tygodniu.

Rzeszów

Triathlonowy weekend w Rzeszowie. Zmiany w kursach MPK

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w Rzeszowie rywalizować będą czołowi zawodnicy Pucharu Europy w Triathlonie. W związku z tym nastąpią zmiany w kursach autobusów komunikacji miejskiej. 

Reklama