Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Tor żużlowy na Stadionie Miejskim zostanie wyremontowany

Dodano: 06.03.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rozpoczął się przetarg na roboty budowlane na Stadionie Miejskim „Stal” związane z poprawą toru żużlowego. Remont powinien się zakończyć do 15 kwietnia 2019 roku.

Do zadań przyszłego wykonawcy należeć będzie likwidacja falistości bandy stałej, wymiana 8 słupów z przegubami do mocowania lamp sygnalizacyjnych za bandą wraz z dostawą 1 słupka zapasowego, regulacja krawężnika po wewnętrznej stronie toru o łącznej długości ok. 200 m wraz z pomalowaniem go na całej długości białą farbą oraz naprawa ubytków nawierzchni w parku maszyn i na podjeździe do niego.

Zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiot zamówienia powinien być wykonany w terminie do 15 kwietnia br., natomiast wykonawców zainteresowanych remontem ratusz pozna 14 marca podczas otwarcia ofert.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę kładki nad rzeką Strug [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje kładkę pieszo-rowerową na osiedlu Drabinianka. Podpisano umowę z wykonawcą.

Rzeszów

Budowa Roku Podkarpacia 2024. Dwie rzeszowskie inwestycje oświatowe nagrodzone

RZESZÓW. Hale sportowe I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie zostały nagrodzone w konkursie Budowa Roku Podkarpacia 2024.

Rzeszów

Nie żyje wieloletnia dyrektor rzeszowskiego MOPS

RZESZÓW. 26 listopada 2025 r. zmarła Luciana Rozborska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie oraz wiceprezes zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa montaż świątecznych iluminacji. Kiedy zabłysną? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż świątecznego oświetlenia. Iluminacje zabłysną 5 grudnia i będą ozdabiać miasto do końca stycznia 2026 r.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce z rekordowym wzrostem w segmencie cargo

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad dziesięciokrotny wzrost usług cargo w porównaniu z poprzednim rokiem odnotował Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. W październiku 2025 roku podrzeszowskie lotnisko obsłużyło ponad milion towarów. To bezprecedensowy wynik.

Rzeszów

„Na Rynek marsz” - w sobotę możliwe utrudnienia w ruchu w centrum miasta

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w centrum miasta odbędzie się trening oraz marszobieg z 4-krotnym mistrzem olimpijskim - Robertem Korzeniowskim. W związku z wydarzeniem mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Tak ma wyglądać budynek „Biblioteki Nowej” w sercu Rzeszowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Schick Architekci z Rudy Śląskiej we współpracy z światowej sławy japońskim studiem Kengo Kuma & Associates zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie na projekt „Biblioteki Nowej”. Nowoczesny obiekt ma stać się...

Rzeszów

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 88-latki z Trzciany

RZESZÓW. Zakończyły się poszukiwania 88-letniej mieszkanki Trzciany, której zaginięcie zgłosili wczoraj zaniepokojeni sąsiedzi. W działania poszukiwawcze zaangażowane były służby oraz mieszkańcy miejscowości. W akcji wykorzystano również policyjne drony. Niestety, kobietę znaleziono martwą.

Reklama