Rzeszów - Wtorek, 05.05.2026
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionych 14-latki i 15-latka

Dodano: 11.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nie żyją 14-letnia mieszkanka Rzeszowa i 15-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, których poszukiwano od wczoraj. W działaniach uczestniczyli policjanci, strażacy oraz ratownicy z psami ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami (STORAT). Ciała nastolatków odnaleziono dzisiaj po południu na terenie Rzeszowa.

W piątek (10.10) policjanci z rzeszowskiej komendy otrzymali informację o zaginięciu 14-letniej mieszkanki Rzeszowa. Dziewczynka wyszła z domu rano z zamiarem udania się do szkoły, do której nie dotarła. Nie powróciła również do miejsca zamieszkania. Około godz. 18:00 po raz ostatni kontaktowała się z bliskimi. Od tamtej pory jej telefon był nieaktywny.

Równolegle, policjanci z komendy w Sanoku otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 15-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

Funkcjonariusze policji, strażacy oraz ratownicy z psami prowadzili poszukiwania zaginionych nastolatków. Z ustaleń policji wynika, że nastolatkowie spotkali się w centrum Rzeszowa.

W sobotę po południu policjanci odnaleźli ich ciała. Decyzją prokuratora, zabezpieczono je do dalszych badań.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

II tura wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Pierwsze sondażowe wyniki

RZESZÓW. W niedzielę, 21 kwietnia 2024 r. odbyła się druga tura wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Wyniki sondażowe exit poll Ipsos wskazują, że przez najbliższe pięć lat prezydentem stolicy Podkarpacia będzie Konrad Fijołek.

Rzeszów

Niewybuch w rejonie placu zabaw przy ul. Gromskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych prowadzonych przy ulicy Gromskiego w Rzeszowie natrafiono na niebezpieczny ładunek. Jego usunięciem zajęli się saperzy.

Rzeszów

W niedzielę bezpłatna komunikacja miejska w Rzeszowie

​RZESZÓW. W najbliższą niedzielę w Rzeszowie odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Mieszkańcy Rzeszowa będą mogli bezpłatnie dojechać autobusem MPK do lokali wyborczych.

Rzeszów

Majówka 2024. Jak będą kursowały autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przedstawił rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej, jaki będzie obowiązywał w czasie majówki.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców

RZESZÓW. Dwóch kierowców wsiadło za kierownicę, pomimo spożytego wcześniej alkoholu. 44-latek miał ponad 1 promil, drugi z kierowców wydmuchał ponad 2 promie. Obaj stracili prawo jazdy.

Rzeszów

W weekend 9 wypadków na drogach Rzeszowa i powiatu. 12 osób rannych, 1 nie żyje

RZESZÓW. Policjanci podsumowali miniony weekend na drogach Rzeszowa i powiatu. Doszło do dziewięciu wypadków, w tym jednego śmiertelnego. Rannych zostało 12 osób.  

Rzeszów

W sobotę Wojownicy Maryi przejdą ulicami Rzeszowa. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się „Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi”. Ulicami miasta przejdzie kilkutysięczna procesja. Na trasie przemarszu mogą wystąpi utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie

RZESZÓW.  Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Dowódca Garnizonu Rzeszów zapraszają na majowe uroczystości patriotyczne, które odbędą się 2, 3 i 8 maja.

Reklama