Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na S19. Zginęli kierowcy, 10-letnie dziecko trafiło do szpitala

Dodano: 01.02.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku na trasie S19 w Stobiernej. W wyniku czołowego zderzenia renaulta z volkswagenem na miejscu zginęli obaj kierujący samochodami. Ciężko ranne zostało dziecko podróżujące volkswagenem. Trasa S19 w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowana, ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.40 w Stobiernej na trasie S19. Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w kierunku Lublina, kierujący renault scenic z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem przejechał przez wysepkę rozdzielającą jezdnie, uderzył w znak drogowy i wjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa, kierującym volkswagenem golfem.
Reklama
W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli obydwaj kierujący. Ciężko ranne zostało również podróżujące golfem dziecko w wieku ok. 10 lat, które zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie.

Po wypadku zablokowana jest całkowicie trasa S19 w kierunku Rzeszowa. Jadących od strony Niska, policjanci kierują na drogę wojewódzką nr 878 (dawna droga krajowa nr 19, na Sokołów Małopolski). Ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem. Nad ustaleniem okoliczności wypadku pracują policjanci rzeszowskiej drogówki. Funkcjonariusze przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.30.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Rzeszów

W Parku Papieskim stanie rzeźba

RZESZÓW. Ruszył przetarg na montaż pomnika Jana Pawła II w Parku Papieskim. Rzeźba ma być gotowa w dwa miesiące.

Rzeszów

Uważajmy na oszustów. Stosują m.in. metodę "na tarczę antykryzysową"

RZESZÓW, POLSKA. Ministerstwo finansów informuje o nowych sposobach oszustwa. Dotyczą one metody „na tarczę antykryzysową” oraz smsów dot. zadłużenia na mikrorachunku podatkowym.

Rzeszów

Radni "za" poszerzeniem Rzeszowa

RZESZÓW.  Na pierwszej „wirtualnej” sesji Rady Miasta, rajcy Rzeszowa opowiedzieli się za przyłączaniem podrzeszowskich sołectw. 

Rzeszów

Policjanci kontrolują miejsca wypoczynku mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od 25 marca ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się, rzeszowscy policjanci kontrolują przestrzeń publiczną miasta oraz nadają komunikaty z radiowozów o obowiązujących obostrzeniach. 

Rzeszów

W weekend zmiana czasu na letni. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 28 na 29 marca 2020r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Rzeszów

Targowisko przy ul. Dworaka będzie zamknięte

RZESZÓW. W związku z nowymi obostrzeniami rządu w związku z pandemią koronawirusa zdecydowano, że targowisko miejsce będzie nieczynne.

Rzeszów

Urząd Miasta, firmy i instytucje w Rzeszowie zgaszą światło podczas "Godziny dla Ziemi"

RZESZÓW. 28 marca o godzinie 20.30 miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF.

Reklama