Rzeszów - Czwartek, 19.03.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na S19. Zginęli kierowcy, 10-letnie dziecko trafiło do szpitala

Dodano: 01.02.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku na trasie S19 w Stobiernej. W wyniku czołowego zderzenia renaulta z volkswagenem na miejscu zginęli obaj kierujący samochodami. Ciężko ranne zostało dziecko podróżujące volkswagenem. Trasa S19 w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowana, ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.40 w Stobiernej na trasie S19. Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w kierunku Lublina, kierujący renault scenic z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem przejechał przez wysepkę rozdzielającą jezdnie, uderzył w znak drogowy i wjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa, kierującym volkswagenem golfem.
Reklama
W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli obydwaj kierujący. Ciężko ranne zostało również podróżujące golfem dziecko w wieku ok. 10 lat, które zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie.

Po wypadku zablokowana jest całkowicie trasa S19 w kierunku Rzeszowa. Jadących od strony Niska, policjanci kierują na drogę wojewódzką nr 878 (dawna droga krajowa nr 19, na Sokołów Małopolski). Ruch w kierunku Lublina odbywa się jednym pasem. Nad ustaleniem okoliczności wypadku pracują policjanci rzeszowskiej drogówki. Funkcjonariusze przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.30.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kuria Diecezjalna w Rzeszowie nie zamknie kościołów i nie odwoła mszy

RZESZÓW. Znamy stanowisko ws. szerzącej się pandemii koronawirusa Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowa organizacja dojść na perony stacji Rzeszów Główny. Demontują konstrukcje kładki nad torami

RZESZÓW. Od 11 marca na stacji Rzeszów Główny wprowadzono nową organizację dojść do peronów. Podróżni skorzystają z dodatkowego tymczasowego przejścia zamiast kładki.

Rzeszów

Miasto zamyka Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych

RZESZÓW. Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa mieszczące się w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny UM Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Rzeszów

Specjalny telefoniczny dyżur ekspercki rzeszowskiego oddziału ZUS

Telefoniczny dyżur ekspercki odbędzie się w czwartek 12.03.2020. Eksperci będą odpowiadać na pytania w godz. 11:00 – 13:00 pod numerem telefonu 17 858 61 85.

Rzeszów

Komunikat ZTM: Od 13 marca zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zawieszeniu kursów oznaczonych literką „s”.

Rzeszów

Gmach Sądu Okręgowego powstanie na os. Drabinianka

RZESZÓW. Radni przyjęli projekt uchwały mówiący o przyszłej lokalizacji Sądu Okręgowego. Za lokalizacją przy ul. Zielonej i ul. Granicznej było 24 radnych.

Rzeszów

Niecodzienne rozstrzygnięcie ws. zabezpieczenia terenów zielonych wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Radni Rozwoju Rzeszowa nie wzięli udziału w głosowaniu nad przyjęciem planu zagospodarowania terenów wzdłuż Wisłoka. „Za” byli radni Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

Rzeszów

Budowa żłobka i przedszkola na os. Przybyszówka za droga dla miasta?

RZESZÓW. Budynek, w którym znajdzie się żłobek i przedszkole ma powstać przy ul. Iwonickiej. Obiekt przyjmie 353 dzieci, jednak na dzień dzisiejszy przetarg na wykonanie inwestycji zostanie najprawdopodobniej unieważniony.

Reklama