Rzeszów - Sobota, 16.05.2026
Reklama

Uderzył Porsche w ścianę budynku przy ul. Dąbrowskiego. Miał ponad 3 promile i zakaz prowadzenia

Dodano: 12.05.2026 r. / Redakcja

Nietrzeźwy kierujący Porsche wjechał w ścianę budynku - 12.05.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Nietrzeźwy kierujący Porsche wjechał w ścianę budynku - 12.05.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 53-letni kierowca Porsche stracił panowanie nad autem na ul. Dąbrowskiego i uderzył w ścianę budynku. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie i aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego miejskiego przed godz. 14.00. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ekipy wypadkowej ruchu drogowego rzeszowskiej komendy miejskiej, którzy ustalili wstępny przebieg zdarzenia.

Z ich ustaleń wynika, że kierujący Porsche jechał ul. Dąbrowskiego w kierunku al. Powstańców Warszawy. Mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w ścianę pobliskiego budynku, przy skrzyżowaniu z ulicą Reformacką.

Okazało się, że 53-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie nawiązują współpracę

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie oraz porozumienie w sprawie patronatu honorowego.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki w zalewie nad Wisłokiem. Policja ustala tożsamość

RZESZÓW. Policjanci i prokurator pracują na miejscu znalezienia ludzkich zwłok w rejonie zalewu nad Wisłokiem. Prawdopodobnie to ciało mężczyzny.

Rzeszów

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

RZESZÓW. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom. 

Rzeszów

Będą podwyżki dla urzędników miejskich?

RZESZÓW. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta poruszony został temat podwyżek dla zarabiających najniższą krajową rzeszowskich pracowników samorządowych. Szczególną uwagę zwrócono na płace pracowników żłobków.

Rzeszów

Rzeszów z największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych. Prezydent: "chcemy podwyższać ten wskaźnik"

RZESZÓW. Według badań Obserwatorium Polityki Miejskiej Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, dotyczących terenów zieleni w największych polskich miastach, Rzeszów cechuje się największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy na Wszystkich Świętych?

RZESZÓW. ZTM uruchomi dziesięć specjalnych linii autobusowych. Większość połączeń będzie odbywać się co 20 minut.

Rzeszów

35 mln dla Rzeszowa w ramach Polskiego Ładu

RZESZÓW. Przebudowa ul. Warszawskiej oraz termomodernizacja budynków przedszkolnych i szkolnych to inwestycje, jakie powstaną za 35 mln zł, które Rzeszów otrzymał z Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych.

Reklama