Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Ul. Matysowska będzie rozbudowana

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zaprojektuje i rozbuduje ul. Matysowską na długości ponad 2,6 km.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa ulicy Matysowskiej na odcinku od ul. Wichrowej do Granicy Miasta. Zadaniem wykonawcy będzie zaprojektowanie drogi, uzyskanie wymaganych decyzji zezwalających na realizację inwestycji oraz jej wybudowanie i oddanie do użytkowania.

Dokumentacja projektowa ma być opracowana w dwóch etapach: dla odcinka od ul. Wichrowej do ul. Pienińskiej oraz dla odcinka od ul. Pienińskiej do granic miasta Rzeszowa.

Inwestycja zakłada poszerzenie ul. Matysowskiej do 6 m, budowę chodnika o szerokości 1,35 do 2 m, budowę oświetlenia oraz 6 zatok autobusowych wraz z urządzeniami systemu informacji pasażerskiej ITS.

Na złożenie oferty potencjalni wykonawcy mają czas do 11 maja br.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników sezonowych do fabryki w Rogoźnicy

RZESZÓW. BSH w Rogoźnicy potrzebuje kilkudziesięciu nowych pracowników.

Rzeszów

Trenerzy z Google Polska gościli w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad sto osób uczestniczyło w warsztatach projektowania design thinking w Podkarpackim Centrum Innowacji przy ul. Lenartowicza.

Rzeszów

Dwa śmiertelne wypadki. 32-latka leżącego na drodze przejechał samochód, zaś 22-latek zginął w wypadku

RZESZÓW. Dwie osoby zginęły w ubiegły weekend na drogach powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

Przetarg na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego ruszy jeszcze w tym roku?

RZESZÓW. Inwestycja obejmująca budowę wielopoziomowego parkingu oraz modernizacji głównego budynku Dworca PKP ma się zakończyć do końca 2023 roku.

Rzeszów

19-letni mieszkańcy Leska kradli w jednej z rzeszowskich galerii

RZESZÓW. Podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli też narkotyki.

Rzeszów

Rzeszów ma już swoją edycję Monopoly [FOTO]

RZESZÓW. Podczas 8. urodzin Millenium Hall zaprezentowano rzeszowską edycję popularnej gry Monopoly.

Rzeszów

Wypadek na ul. Cieplińskiego. Motocyklistę przewieziono do szpitala

RZESZÓW. Policjanci pracowali na miejscu wypadku na ul. Cieplińskiego.

Rzeszów

Wpłynął wniosek o ZRID dla ostatniego odcinka S19 na północ od Rzeszowa

RZESZÓW. Budowa odcinka ma zostać zakończona 30 kwietnia 2022 r.

Reklama