Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

W czwartek i piątek zamknięta ulica Matysowska w Rzeszowie

Dodano: 10.08.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z ostatnim etapem prac przy rozbudowie ulicy Matysowskiej na osiedlu Matysówka, w dniach 11 i 12 sierpnia ww. ulica będzie zamknięta dla ruchu drogowego. Autobusy MPK pojadą objazdami. Jeśli będzie padał deszcz, roboty mogą się przesunąć w czasie. 
 
Na odcinku rozbudowaywanej ul. Matysowskiej, od ul. św. Walentego do ul. Kiepury, będzie układana ostatnia warstwa nawierzchni. Z tego powodu w czwartek (11.08) i piątek (12.08) droga będzie zamknięta dla ruchu. 

W pierwszy dzień, od godz. 8:00 do godz. 18:00, nieprzejezdny będzie odcinek od ul. Pienińskiej/św. Walentego do ul. Nowe Wzgórza. W drugi dzień, również od godz. 8:00 do godz. 18:00, zamknięty zostanie odcinek od ul. Nowe Wzgórza do ul. Kiepury.
 
Objazdy i zmiany w kursowaniu autobusów MPK

Na czas trwania robót zaplanowano objazdy. W stronę os. Zalesie, jadąc od ul. św. Walentego, można się dostać przez ul. św. Rocha, a później ul. Wieniawskiego. Wracając, kierowcy mogą skorzystać również z objazdu na ul. Wierchowej. Z kolei kierowcy, którzy chcą dostać się do południowych części Rzeszowa, skorzystają z objazdu przez Chmielnik, Kielnarową, Tyczyn, al. Sikorskiego oraz ul. Robotniczą.
Reklama
W związku z zamknięciem ul. Matysowskiej, nastąpią również zmiany w kursach autobusów komunikacji miejskiej:
  • Linia nr 5 (kier. Matysowska): do przyst. Powst. Warszawy / Sikorskiego 12 bez zmian, gdzie zakończy kurs;
  • Linia nr 5 (kier. Lubelska): rozpoczęcie kursu od przyst. Powst. Warszawy / Rejtana 13 i dalej bez zmian;
  • Linia nr 48 będzie zawieszona
AKTUALIZACJA : Termin prac na ul. Matysowskiej może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych. Układanie masy asfaltowej podczas deszczu jest niemożliwe, więc rozpoczęcie robót może się przesunąć w czasie. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów opanują biegacze. W niedzielę 13. PKO Półmaraton Rzeszowski [MAPA]

RZESZÓW. W niedzielę, 27 września br. w Rzeszowie wielka impreza biegowa. Na Rzeszowskich Bulwarach odbędzie się 13. PKO Półmaraton Rzeszowski organizowany przez Stowarzyszenie “Rzeszów Biega”.

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. Degustacja i kiermasz produktów pszczelarskich

RZESZÓW. Rzeszowskie Miodobranie to kolejne z działań realizowane wspólnie przez autorów programu #TAKdlaPszczół, Galerię Rzeszów i Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Bezpłatnie badania mammograficzne dla mieszkanek Rzeszowa. Rusza kolejna edycja kampanii "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. Akcja rozpoczyna się 24.09.2020 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i całego powiatu rzeszowskiego w wieku 50-69 lat.

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyje 70-letni rowerzysta

70-rowerzysta zginął dziś rano w zderzeniu z samochodem osobowym. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy osiedlowej "pięćdziesiątki"

RZESZÓW. Od 23 września br. linia autobusowa obsługująca osiedle Zalesie będzie kursowała wg nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Franciszek Kotula ma swój mural w Rzeszowie

RZESZÓW. Na jednym z rzeszowskich bloków powstał gigantyczny mural z podobizną Franciszka Kotuli, sfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Oficjalne odsłonięcie odbędzie się 25 września br.

Rzeszów

Pijany 19-latek uderzył autem w policyjny radiowóz

RZESZÓW. 19-letni mieszkaniec Rzeszowa spędził noc w izbie wytrzeźwień. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, uderzył autem w policyjny radiowóz, a następnie znieważył interweniujących funkcjonariuszy.

Rzeszów

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa w wieku od 65 do 74 roku życia, pensjonariusze DPS’ów oraz pacjenci zakładów opiekuńczo – leczniczych mogą skorzystać z darmowych sczepień przeciwko grypie.

Reklama