Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

W Jasionce zginął motocyklista

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych. W miejscowości Stężnica zginął rowerzysta. W Jasionce kierujący samochodem dostawczym zderzył się z motocyklistą. Życia kierującego motocyklem nie udało się uratować.

Do pierwszego wypadku doszło 6 lipca około godz. 12 w miejscowości Stężnica w powiecie leskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w rowerze, którym kierował 57-letni mieszkaniec Warszawy, podczas zjeżdżania ze wzniesienia, prawdopodobnie pękła opona, w wyniku czego rowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Mimo podjętej reanimacji kierujący jednośladem zmarł na miejscu wypadku.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło w Jasionce na drodze wojewódzkiej nr 878. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni kierowca dostawczego mercedesa, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał nagle na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z motocyklistą.

44-letni mieszkaniec Jasionki, kierujący motocyklem, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych wypadków.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Atak na 12-latkę na ul. Mikołajczyka. Policja zatrzymała sprawcę

RZESZÓW. 16-latek, który w poniedziałek zaatakował nożem 12-letnią dziewczynę, jest już w rękach Policji.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa odcinka ul. Wyspiańskiego

RZESZÓW. Już wkrótce przebudowany odcinek ul Wyspiańskiego zostanie udostępniony mieszkańcom. Prace zostały już zakończone, pozostał jeszcze tyko odbiór.

Rzeszów

Wyremontują dach w ZSP nr 1 w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca listopada br. poznamy firmę, która wyremontuje dach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rzeszowie, przy ul. Rubinowej 4 na osiedlu Załęże. Koszt inwestycji to ponad 1 mln zł.

Rzeszów

Na budowie drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mamy dla Was porcję zdjęć z realizacji odcinka S19 Rzeszów Południe - Babica. W kadrach m.in. budowa estakady ES-5.  

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. W najbliższy czwartek, 16 listopada 2023 r. odbędzie się kolejne spotkanie z mieszkańcami z cyklu #RzeszówToMY.

Rzeszów

"Cyrkuluj Książeczko" - zbiorka książek dla potrzebujących dzieci

RZESZÓW. W poniedziałek, 13 listopada w centrum handlowym Auchan Krasne wystartowała kolejna zbiórka książek dla dzieci przebywających w domach dziecka oraz na oddziałach szpitalnych.

Rzeszów

Zmiany w zasadach zimowego utrzymania dróg w Rzeszowie. Odśnieżaniem zajmie się jedna firma

RZESZÓW. Dzięki temu prace mają przebiegać sprawniej, pługi i piaskarki jadąc ulicami będą od razu odgarniać śnieg także z przystanków autobusowych.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Jasionce. Nie żyje 57-letni pieszy

RZESZÓW. 57-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, został śmiertelnie potrącony przez opla.

Reklama