Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

W Jasionce zginął motocyklista

Dodano: 08.07.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych. W miejscowości Stężnica zginął rowerzysta. W Jasionce kierujący samochodem dostawczym zderzył się z motocyklistą. Życia kierującego motocyklem nie udało się uratować.

Do pierwszego wypadku doszło 6 lipca około godz. 12 w miejscowości Stężnica w powiecie leskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w rowerze, którym kierował 57-letni mieszkaniec Warszawy, podczas zjeżdżania ze wzniesienia, prawdopodobnie pękła opona, w wyniku czego rowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Mimo podjętej reanimacji kierujący jednośladem zmarł na miejscu wypadku.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło w Jasionce na drodze wojewódzkiej nr 878. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni kierowca dostawczego mercedesa, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał nagle na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z motocyklistą.

44-letni mieszkaniec Jasionki, kierujący motocyklem, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych wypadków.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie utrudnienia w ruchu i objazdy autobusów MPK

RZESZÓW. 1 czerwca w Rzeszowie po raz czwarty odbędzie Sparing na 10 km.

Rzeszów

Na Bulwarach powstanie pętla dla biegaczy

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie koncepcji rozbudowy ścieżek biegowych na Bulwarach.

Rzeszów

Wieczór dziękczynienia z okazji 28. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 31 maja w Katedrze.

Rzeszów

Ruszył nabór projektów w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego

RZESZÓW. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 czerwca 2019 r.

Rzeszów

Rzeszów Business Run 2019 pomoże 17-letniej Iwonie. Trwają zapisy do charytatywnego biegu

RZESZÓW. Wystartowały zapisy do 2. edycji sztafety Rzeszów Business Run 2019

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z Safran Aircraft Engines Poland

RZESZÓW. Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. odbyć w firmie praktyki i staże.

Rzeszów

Przystanek Trasy Czerwonej Nitki w Rzeszowie. Zagrają Lao Che i Baranovski

RZESZÓW. Już 15 czerwca 2019 r. o godzenie 14:00 na Rynku w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja corocznego święta krwiodawstwa.

Rzeszów

VI edycja Kongresu Business Without Limits w czerwcu w G2A Arena

Kongres BWL odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. 

Reklama