Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

W piątek utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

Dodano: 13.05.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Dziś na Placu Farnym w Rzeszowie odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka połączone ze 150-leciem Rzeszowskiej Straży Pożarnej. W związku z tym kilka ulic w centrum Rzeszowa zostanie zamkniętych.

W piątek 13 maja od godz. 8:00 do 15:00 zamknięte dla ruchu zostaną następujące ulice: Plac Farny, ulica Matejki (od Rynku do Placu Farnego) oraz ulica Słowackiego (od skrzyżowania z ulicą Króla Kazimierza do ulicy Matejki). Cała ulica Słowackiego będzie zamknięta dla ruchu w godzinach od 13.30 do 15:00.

Około godz. 13.20 chwilowe utrudnienia mogą wystąpić podczas przejazdu kolumny wozów strażackich z parkingu przy Hali na Podpromiu przez ulicę Kilara do ulicy Słowackiego.

W godzinach od 14.40 do 15:00 w związku z przemarszem pododdziałów uczestniczących w uroczystości do Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie zamknięte dla ruchu zostaną: ulica Moniuszki (od Ronda Sokoła do Ronda Żołnierzy Wyklętych), aleja Cieplińskiego w obu kierunkach (od Ronda Żołnierzy Wyklętych do najbliższej zawrotki oraz od Parki Jedności z Macierzą do ulicy Pułaskiego), oraz ulica Pułaskiego do wysokości wjazdu na teren Komendy Miejskiej PSP.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Inwestycja drogowa za ok. 50 mln zł ruszy jeszcze w tym kwartale. Powstanie rondo oraz nowa droga

RZESZÓW. Inwestycja za ok. 50 mln zł ma się rozpocząć jeszcze w pierwszej części bieżącego roku.

Rzeszów

Jej ciało odnaleziono w Pradze. Rzeszowska policja potrzebuje pomocy w identyfikacji

RZESZÓW. Ciało kobiety - ofiary zabójstwa - ujawniono 6 grudnia 2012 roku w Pradze (Czechy). Do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić jej tożsamości.

Rzeszów

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku. Odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu

RZESZÓW. Do wypadku doszło w sobotę 11 stycznia 2020 r. około godz. 16.30 w miejscowości Wyręby.

Rzeszów

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe zaprezentuje drużynę. Kapitana wybiorą kibice

RZESZÓW. Już w piątek, 24 stycznia, o godz. 18:00 w Millenium Hall odbędzie się prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020.

Rzeszów

Spośród 402 szkół z całego kraju wybrano 20 do projektu „Szkoła dla innowatora”. Wśród nich placówka z Rzeszowa

RZESZÓW. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Armii Krajowej w Rzeszowie zakwalifikowała się do projektu „Szkoła dla innowatora”.

Rzeszów

Jest oferta na budowę kładek rowerowych w mieście. Jedna cześć przetargu z szansą na realizacje

RZESZÓW. Przetarg na budowę kładek rowerowych, które miałyby powstać przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza trwa.

Rzeszów

Strażak z rzeszowskiej komendy miejskiej otrzymał medal od Prezydenta RP

RZESZÓW. Medal Za Ofiarność i Odwagę został wręczony podczas uroczystości, która odbyła się 8.01.2020r. w Pałacu Prezydenckim.

Reklama