Rzeszów - Poniedziałek, 06.04.2026
Reklama

W Rzeszowie powstał jedyny w regionie kryty skatepark [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.03.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów
fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów

RZESZÓW. 370 m2 powierzchni, 4 linie jazdy, do 30 osób w czasie trwania jednej sesji, 2 strefy chillu – tak w skrócie wygląda pierwszy na Podkarpaciu kryty skatepark. Obiekt powstał w północnej części Rzeszowa.

MB Park Rzeszów zlokalizowany jest przy Warszawskiej 139 i zajmuje powierzchnię 370 metrów kwadratowych. Obiekt otwarty jest od wtorku do piątku w godz. 15:00 – 21:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9:00 – 21:00. Wejścia odbywają się o pełnych godzinach: 9:00 - 12:00, 12:00 - 15:00, 15:00 - 18:00, 18:00 - 21:00. Na miejscu należy stawić się co najmniej 20 minut przed rozpoczęciem sesji.

Na skateparku powstały cztery sekcje jazdy. Pierwsza z nich to duży funbox z rezi - idealny dla zaawansowanych skoczków, ale sprawdzi się również dla początkujących. Tuż obok znajduje się sekcja z mniejszym funboxem. Nie mogło również zabraknąć strefy street. Całość dopełnia klasyczny grindbox, który jest jedyny, w tej części regionu. Dzięki dużej różnorodności przeszkód, skatepark sprzyja rozwojowi umiejętności. Dodatkowo skatepark posiada mobilne elementy, które można ustawiać w dowolnym miejscu.

Reklama

Dodatkowym atutem MB Parku jest strefa tzw. chillu, na której znajdują się m.in. stół do ping-ponga, piłkarzyki, maszyna do gier, mini ścianka wspinaczkowa.

W obiekcie dostępna jest również specjalna strefa do pracy, stworzona z myślą o rodzicach, którzy przychodzą ze swoimi pociechami. Znajdują się w niej, m.in. wygodne fotele, ekspres do kawy oraz bezpłatny dostęp do WI-FI.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Autor fałszywego alarmu bombowego w Rzeszowie zatrzymany

RZESZÓW. 56-latek z Rzeszowa usłyszy zarzut za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. Motocyklista uderzył w ekrany dźwiękochłonne

RZESZÓW. 50-latek utracił panowanie Yamahą i uderzył w bariery dźwiękochłonne. W wyniku obrażeń trafił do szpitala.

Rzeszów

Rzeszowskie punkty odbioru odpadów wznawiają działalność

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie reaktywuje możliwość oddania odpadów, ale wg nowych zasad.

Rzeszów

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Rzeszów

Boisko w parku na Zalesiu zyska nowy wygląd

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która udoskonali boisko w parku na Zalesiu. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Rzeszów

Księża z parafii na Staromieściu zakończyli kwarantannę

RZESZÓW. 7 duchownych z parafii na osiedlu Staromieście zakończyło kwarantannę. Ósmy ksiądz nadal przebywa w szpitalu w Łańcucie.

Rzeszów

1 mln zł od PLK dla rzeszowskiego pogotowia na walkę koronawirusem

RZESZÓW. Pieniądze będa przeznaczone na zakup środków ochrony osobistej dla personelu.

Rzeszów

Ul. Matysowska będzie rozbudowana

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zaprojektuje i rozbuduje ul. Matysowską na długości ponad 2,6 km.

Reklama