Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Wypadek na A4 w pobliżu węzła Rzeszów-Wschód. Utrudnienia na pasie w kierunku Przemyśla

Dodano: 15.07.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW.. Kierujący ciężarowym manem, prawdopodobnie wskutek awarii, zjechał na pobocze i uderzył w stojący tam samochód osobowy. Ciężarówka przewożąca kombajn stoczyła się z drogi. Żadna z czterech osób znajdujących się w mercedesie nie ucierpiała, ranny został kierowca tira.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 9, na autostradzie A4 tuż za węzłem Rzeszów-Wschód w kierunku Przemyśla. Jak ustalili policjanci, kierujący ciężarowym manem zjechał na prawy pas i uderzył w osobowego mercedesa.

Samochód zatrzymał się na poboczu autostrady z powodu awarii. Po zderzeniu, tir przewożący kombajn zjechał z drogi i przewrócił się. W tirze najprawdopodobniej wystrzeliła opona.

Mercedesem podróżowały 4 osoby. Na szczęście żadna z nich nie doznała obrażeń. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca tira, którego przewieziono do szpitala.

Aktualnie zablokowane jest prawy pas awaryjny i pas środkowy autostrady, ruch w kierunku Przemyśla odbywa się lewym pasem. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Back to School w Millenium Hall. Oferty zajęć, strefa malucha, rabaty dla uczniów

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 5 września.

Rzeszów

Nowy rektor Politechniki Rzeszowskiej oficjalnie przejął władzę rektorską

RZESZÓW. Nowy rektor zamierza z Politechniki stworzyć uczelnię, która będzie motorem napędowym nie tylko w regionie podkarpacia.

Rzeszów

Uszkodziła auto przy ul. Lwowskiej i odjechała. Miała ponad 3 promile

RZESZÓW. Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 39-letniej kobiecie, która będąc pod wpływem alkoholu, uszkodziła zaparkowany samochód, a gdy dowiedziała się, że poszkodowany wezwał policję, odjechała z miejsca zdarzenia.

Rzeszów

Podpisano umowę na przebudowę budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana

RZESZÓW. Inwestycja ma być zakończona w 2021 r. Jej koszt to blisko 16,5 mln. zł  

Rzeszów

Dwie nowe ulice w Rzeszowie: ul. ks. Andrzeja Rabija i ul. Jana Welca

RZESZÓW. Radni zaakceptowali projekty uchwał dotyczące nadania nazw dwóm rzeszowskim ulicom.

Rzeszów

Kryte lodowisko przy ul. Witosa. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy krytego lodowiska w Rzeszowie.

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Reklama