Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Wypadek na A4. Zablokowany pas ruchu w kierunku Krakowa

Dodano: 07.02.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Na odcinku autostrady A4 pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Młp. doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Krakowa. Jedna osoba została zabrana na badania.

Wypadek miał miejsce o godz. 09.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarówką zderzył się z samochodem dostawczym. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowością Mrowla i Świlcza.

„Kierujący fiatem ducato najechał na tył samochodu ciężarowego marki man, którego kierowca zatrzymał się przy zjeździe Rzeszów Zachód. W wyniku zdarzenia do szpitala pojechał kierujący fiatem” – wyjaśnia podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Zewnętrzny pas ruchu, w kierunku Krakowa jest zablokowany: „Utrudniania na tym odcinku potrwają nawet do godz. 12.00”.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Specjalny telefoniczny dyżur ekspercki rzeszowskiego oddziału ZUS

Telefoniczny dyżur ekspercki odbędzie się w czwartek 12.03.2020. Eksperci będą odpowiadać na pytania w godz. 11:00 – 13:00 pod numerem telefonu 17 858 61 85.

Rzeszów

Komunikat ZTM: Od 13 marca zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zawieszeniu kursów oznaczonych literką „s”.

Rzeszów

Gmach Sądu Okręgowego powstanie na os. Drabinianka

RZESZÓW. Radni przyjęli projekt uchwały mówiący o przyszłej lokalizacji Sądu Okręgowego. Za lokalizacją przy ul. Zielonej i ul. Granicznej było 24 radnych.

Rzeszów

Niecodzienne rozstrzygnięcie ws. zabezpieczenia terenów zielonych wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Radni Rozwoju Rzeszowa nie wzięli udziału w głosowaniu nad przyjęciem planu zagospodarowania terenów wzdłuż Wisłoka. „Za” byli radni Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

Rzeszów

Budowa żłobka i przedszkola na os. Przybyszówka za droga dla miasta?

RZESZÓW. Budynek, w którym znajdzie się żłobek i przedszkole ma powstać przy ul. Iwonickiej. Obiekt przyjmie 353 dzieci, jednak na dzień dzisiejszy przetarg na wykonanie inwestycji zostanie najprawdopodobniej unieważniony.

Rzeszów

Rektor UR odwołuje wydarzenia oraz zaleca kwarantannę domową

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek wydał kolejne oświadczenie w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa.

Rzeszów

Związek Gmin PKS ma nowoczesne zaplecze techniczne

Przy bazie PKS w Rzeszowie wybudowano halę zaplecza technicznego wraz z częścią biurowo - socjalną, o powierzchni ponad 1000 m.

Rzeszów

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

​Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej zostało odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Organizatorzy wydali oświadczenie.

Reklama