Reklama

Aktualności Rzeszów

Youtuber z Rzeszowa pobił bezdomnego. Sprawę nagłośnił OMZRiK [NAGRANIE]

Dodano: 17.07.2019

Youtuber z Rzeszowa pobił bezdomnego. Sprawę nagłośnił OMZRiK [NAGRANIE] - Aktualności Rzeszów

fot. Pixabay

RZESZÓW. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych dotarł do filmu, w którym rzeszowski youtuber zachowywał się - lekko mówiąc - agresywnie w stosunku do bezdomnego.

„Mateusz D. to youtuber znany pod nickiem Kiszak. Pochodzi z Rzeszowa, gdzie prowadzi firmę. Działalność jest zarejestrowana pod adresem tzw. wirtualnego biura, ale mamy także jego adres zamieszkania i dane kolegów, którzy świetnie bawili się filmując zdarzenie. Mateusz D. współpracuje z firmą G2A, jedną z największych platform do sprzedaży i kupna gier komputerowych. Poinformujemy kto jest ich partnerem” – czytamy w facebookowym wpisie OMZRiK.

Na filmie widzimy jak youtuber z grupą potencjalnych znajomych początkowo rozmawia z bezdomnym. Następnie, kiedy ten zdejmuje mu czapkę, Mateusz D. uderza bezdomnego , który upada na ławkę. Sprawca podnosi go i odpycha na chodnik z widocznym na twarzy uśmiechem. W dalszej czyści filmu widzimy leżącego bezdomnego oraz youtubera stojącego nad nim.REKLAMA

Co ciekawe filmik spowodował, że G2A.com postanowiło zakończyć współpracę z youtuberem: "Piszę w imieniu G2A.com, wspomnianej w kontekście opublikowanego przez Państwa Ośrodek materiału wideo, w którym niechlubną rolę odegrał nasz były partner. Piszę "były", gdyż po zobaczeniu materiału, poinformowaliśmy go o natychmiastowym rozwiązaniu umowy. Otrzymał już wszystkie stosowne dokumenty" - napisał do OMZRiK pracownik firmy.

Co więcej, na facebookowym profilu Ośrodka czytamy, że złożono już w tej sprawie zawiadomienie do rzeszowskiej policji.  Ostrzegamy, że film udostępniony poniżej zawiera wulgarne słownictwo.

 

Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Projekt uchwały PiS ws. korków w mieście wykreślony. Tadeusz Ferenc: „W każdym dużym mieście są korki” - Aktualności Rzeszów

Projekt uchwały PiS ws. korków w mieście wykreślony. Tadeusz Ferenc: „W każdym dużym mieście są korki”

RZESZÓW. Choć radny Marcin Fijołek próbował ratować projekt uchwały, punkt został wykreślony z porządku obrad sesji Rady Miast...

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 ruszy początkiem przyszłego roku - Aktualności Rzeszów

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 ruszy początkiem przyszłego roku

RZESZÓW. Prace wycenione na 8 mln zł mają ruszyć na początku przyszłego roku. ...

Nowa twarz w Radzie Miasta Rzeszowa - Aktualności Rzeszów

Nowa twarz w Radzie Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa dostał mandat do Sejmu....

Połączenie ul. Wierzbowej z ul. Kopisto będzie realizowane w przyszłym roku - Aktualności Rzeszów

Połączenie ul. Wierzbowej z ul. Kopisto będzie realizowane w przyszłym roku

RZESZÓW. Aktualnie MZD zajmuje się projektem całej inwestycji. ...

Kojarzysz starszego pana grające na akordeonie na ulicach Rzeszowa? Jest petycja o upamiętnienie jego postaci - Aktualności Rzeszów

Kojarzysz starszego pana grające na akordeonie na ulicach Rzeszowa? Jest petycja o upamiętnienie jego postaci

RZESZÓW. Ponad 5 tyś osób poparło petycje w sprawie upamiętnienia postaci pana Józefa. ...

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem