Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej mieszkanki Rzeszowa

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Poszukiwania zaginionej 63-letniej mieszkanki Rzeszowa trwały 6 tygodni. W poniedziałek jej ciało znaleziono w Wisłoku na terenie powiatu łańcuckiego. Rodzina potwierdziła tożsamość kobiety.

Od 28 grudnia 2020 r. policjanci poszukiwali zaginionej, 63-letniej mieszkanki Rzeszowa. W dniu zaginięcia, kobieta wyszła z domu około godz. 18:00 i od tamtej pory kontakt z nią się urwał.  

W miniony piątek, policjanci wspólnie ze strażakami ponownie sprawdzali koryto Wisłoka na odcinku od mostu Lwowskiego w dół rzeki, w kierunku granic powiatu. Około godz. 13:00 w miejscowości Czarna, już na terenie powiatu łańcuckiego, na środku rzeki zauważyli ciało, które zaczepiło się o wystający z wody konar. Okazało się, że to ciało kobiety. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. W poniedziałek rodzina potwierdziła tożsamość zmarłej.

Okoliczności śmierci kobiety ustalają teraz policjanci z komendy w Łańcucie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łańcucie.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja o wartości ponad 5,5 mln zł ma być gotowa w sierpniu br. Zobaczcie zdjęcia z budowy.

Rzeszów

Nocne poszukiwania 34-latka z powiatu rzeszowskiego zakończone sukcesem

RZESZÓW. 30 policjantów oraz pies służbowy brało udział w całonocnych poszukiwaniach 34-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna w sobotę wieczorem zgubił się w lesie i nie potrafił odnaleźć drogi do domu. 

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Rusza rekrutacja na semestr letni w Rzeszowie

RZESZÓW. Nabór potrwa do 27 lutego. Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie i są bezpłatne.

Rzeszów

Pieniądze na pomoc żywnościową dla najuboższych mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto podpisało jubileuszową, dwudziestą już umowę z Podkarpackim Bankiem Żywności. Na pomoc żywnościową dla potrzebujących mieszkańców Rzeszowa przekazane zostało 50 tys. zł.  

Rzeszów

W weekend w Rzeszowie halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce

RZESZÓW. Blisko 1000 zawodników wystartuje w halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce. Trzydniowe zawody rozpoczną się w piątek w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym przy ul. Cichej.

Rzeszów

W rzeszowskich szkołach pojawiły się różowe skrzyneczki

RZESZÓW. W 43 rzeszowskich szkołach zamontowane zostały tzw. różowe skrzyneczki, w których znajdują się darmowe środki higieny osobistej.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. To był najlepszy styczeń w historii portu lotniczego Rzeszów -Jasionka. Odprawiono 57,5 tys. pasażerów, tj. o 10 procent więcej niż w najlepszym do tej pory styczniu 2019 roku.

Rzeszów

Dzień Kota z Fundacją Felineus. Gościem specjalnym będzie "Marcin z Lasu" Kostrzyński

RZESZÓW. Strefa dla dorosłych, strefa dla dzieci, przedstawienie "Kot w butach", projekcja filmu „Sekretne życie kotów” - to tylko część atrakcji jakie przygotowała fundacja Felineus z okazji Dnia Kota.

Reklama