Rzeszów - Wtorek, 27.01.2026
Reklama

Zaginął 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policja prosi o pomoc

Dodano: 15.01.2026 r. / Redakcja

RZESZÓW. Rzeszowska policja zwróciła się z prośbą do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu zaginionego Kacpra Świerka, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna 13 stycznia br. wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania zaginionego Kacpra Świerk, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony 13 styczna br. wyszedł z domu, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie jest znane jego miejsce pobytu.

Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie wynika, że zaginiony ma 176 cm wzrostu, średnią budowę ciał, krótkie ciemne włosy z oznakami siwizny, piwne oczy, średni nos, średnie przylegające uszy oraz pełne uzębienie.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarne, jeansowe spodnie, brązowe buty typu trep, czarną kurtkę z kapturem. Miał na sobie ciemno-zieloną czapkę, szalik w pasy czarno-biało-zielone-rude oraz ciemno-szary plecak z elementami odblaskowymi.

Reklama

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 821 3311, 47 821 3312 lub za pośrednictwem dyspozytora numeru alarmowego 112. Informacje można przekazywać też mailowo na adres: dyzurny.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatnie badania mammograficzne dla mieszkanek Rzeszowa. Rusza kolejna edycja kampanii "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. Akcja rozpoczyna się 24.09.2020 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i całego powiatu rzeszowskiego w wieku 50-69 lat.

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyje 70-letni rowerzysta

70-rowerzysta zginął dziś rano w zderzeniu z samochodem osobowym. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy osiedlowej "pięćdziesiątki"

RZESZÓW. Od 23 września br. linia autobusowa obsługująca osiedle Zalesie będzie kursowała wg nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Franciszek Kotula ma swój mural w Rzeszowie

RZESZÓW. Na jednym z rzeszowskich bloków powstał gigantyczny mural z podobizną Franciszka Kotuli, sfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Oficjalne odsłonięcie odbędzie się 25 września br.

Rzeszów

Pijany 19-latek uderzył autem w policyjny radiowóz

RZESZÓW. 19-letni mieszkaniec Rzeszowa spędził noc w izbie wytrzeźwień. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, uderzył autem w policyjny radiowóz, a następnie znieważył interweniujących funkcjonariuszy.

Rzeszów

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa w wieku od 65 do 74 roku życia, pensjonariusze DPS’ów oraz pacjenci zakładów opiekuńczo – leczniczych mogą skorzystać z darmowych sczepień przeciwko grypie.

Rzeszów

Dzień bez samochodu. We wtorek bezpłatna komunikacja miejska dla kierowców

RZESZÓW. „Zeroemisyjna mobilność dla każdego” to motyw przewodni tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który odbywa się od 16 do 22 września 2020 r.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na DK94 w Krasnem. Nie żyje 55-letni pieszy

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 94 w Krasnem. 55-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy.

Reklama